Již brzy po dvacítce začíná naše pleť stárnout a objevují se první drobné vrásky. Může za to nejen snižující se produkce kolagenu, ale také přílišné opalování a nezdravý životní styl. Pokud po Křemík v hlavní roli nanočástice odstraní vrásky během chvilkyčtyřicítce nechceme začít navštěvovat sály plastické chirurgie, měly bychom se o pleť pravidelně starat již od mládí.

Základem je správné odličování, dostatečná hydratace a kvalitní kosmetické produkty. Mezi nejúčinnější patří zejména kosmetika, která využívá nejnovějších technologií, například nanočástic. Ty pomáhají vrásky redukovat během několika minut.

Jak vzdorovat přírodním zákonům…

Pravidelným přísunem antioxidantů, hydratací a čištěním pleti sice můžeme zabránit rychlejšímu stárnutí, ale tvorbu vrásek přesto nezastavíme. Přírodním zákonům však můžeme vzdorovat kosmetikou, která obsahuje nano-křemičitany. Úloha křemíku je pro živé organismy nezastupitelná, přestože jej běžně nacházíme v lidském těle pouze ve stopovém množství. Dodává totiž pevnost a pružnost například vlasům a kůži nebo kostem.

Na trhu je nyní k dostání unikátní kosmetika společnosti Leorex, která využívá vlastností křemíku za pomoci nejmodernějších technologií. Po nanesení vytvoří nanočástice pod kůží neviditelnou síť, která se poté začne stahovat a vrásky redukovat. Křemičitá struktura vyrovnává povrch pokožky, zmenšuje tlak na kapiláry pod vráskou, čímž umožní lepší průtok krve v kapiláře a tím pomáhá pokožce se regenerovat, tvorba kolagenu je posílena, pokožka je lépe hydratovaná a má lepší přístup k živinám.

Jak na vrásky pomocí kosmetiky…

Účinnost produktů  Leorex testují dermatologové ve výzkumných laboratořích v Izraeli a po celém světě. Jejich inovaci a originalitu ochraňuje mezinárodní patent, produkty jsou k dostání hned v několika produktových řadách, od pleťových masek, s viditelným efektem už do několika minut po použití, až po oční gely či liftingová séra. Výrobky jsou navíc obohaceny o drobné částice pravého 24karátového zlata pro zářivější pleť.

Obrázek: pixabay.com