Krok ke zdravému životnímu stylu – ájurvédská masáž

Rozhodli jste se v letošním roce udělat něco pro Vaše zdraví a rádi byste vyzkoušeli zdravou výživu Praha v Centru trvalého zdraví Cordeus? Zdravý životní styl často vede k vysněné postavě. Samozřejmě nestačí pouze upravit stravu, ale důležitý je také pohyb.

Zdravá výživa Praha Vám pomůže udržet se v kondici. Neznamená to však, že musíte dodržovat drastické diety. Ba právě naopak. Mnohem důležitější je mít sestavený vyvážený jídelníček, v němž bude vše potřebné, co Vaše tělo vyžaduje.

Strava a zdraví spolu souvisí

Pracovníci Centra trvalého zdraví Cordeus Vám pomohou sestavit takový jídelníček, který bude vyhovovat Vašim potřebám. Pomocí zdravé výživy Praha budete nejen štíhlí, ale také zůstanete zdraví a fit do vysokého věku. Důležitou roli přitom hraje dodržování jednoduchých pravidel přípravy a přijímání potravin. S nadváhou často souvisí také mnohé zdravotní problémy.

Ájurvédská masáž na revitalizaci organismu

V boji s nimi Vám pomůže rovněž ájurvédská masáž. Právě tato masáž, které se často přezdívá také „Abhyanga“, je součástí tradičního očistného, detoxikačního a revitalizujícího programu nazývaného „pančkarma“. Během rytmického masírování celého těla za pomoci velkého množství teplého herbálního oleje jsou z těla odstraňovány toxiny. Současně dochází k uvolňování bloků v celém systému.

Více informací o ájurvédské masáži se dovíte také na našich webových stránkách www.cordeus.cz/sluzby/leceni-tela-fyzioterapie/masaze/indicka-ajurvedska-masaz/. Ájurvédská masáž je vhodná pro osoby, které se potýkají s bojem proti depresím, syndromem vyhoření, nedostatečně silnou imunitou, různými alergiemi, revmatickými i artritickými problémy apod.

Obrázek: pixabay.com

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.