kalhotkyKalhotky tvoří nejdůležitější součást dámského šatníku. V každém šuplíku se bezpochyby nacházejí kalhotky různých barev, střihů a materiálů. Většinou je své majitelky rozdělují na kalhotky pro běžné nošení a pro různé příležitosti. Od klasických až po sexy erotické kalhotky.

Ať už se jedná o mladé slečny nebo zralé ženy, je to velmi oblíbený druh zboží a leckterá propadá jejich kouzlu. U regálu se spodním prádlem dokážou mnohé z nás trávit i hodiny. Tento kus nebo-li kousek oděvu využije každá žena s jakýmkoliv typem postavy. Dnes se již nabízí nepřeberné množství kalhotek speciálních materiálů i pro tu nejcitlivější pokožku. Trendové střihy jsou spíš záležitosti mladší generace, zralejší ženy dávají přednost luxusu a pohodlí. Pojďme společně nahlédnout do světa kalhotek, a připomenout si tak alespoň některé z nich, podle jejich typu a střihu.

 Typy kalhotek

Panty: Moderní francouzské kalhotky, jejichž střih částečně odhaluje pozadí

Tanga a stringy: Jsou velmi oblíbené, zvlášť u mladší generace. Jsou velmi erotické a v zadní části se skládají z jedné nebo více šňůrek či tenkého proužku.

Kalhotky s nohavičkami: Jsou velmi pohodlné. Nohavičky dosahují různých délek. Materiály jsou také různorodé. Od romantických krajkových po sportovní elastické, nebo bavlněné. Oblíbené jsou jak u mladší tak starší generace.

Bokové kalhotky: Jsou skvělým řešením pro ženy, které rády nosí oblečení se sníženým pasem. Jsou praktické, moderní a pohodlné.

Brazilky: Bývají různých barev a střihů. Bavlněné, krajkové nebo bezešvé. Jsou velmi oblíbené a sexy.

Bezešvé kalhotky: Velmi oblíbené pro svou nenápadnost. Jsou přilnavé a pod oblečením téměř neviditelné. Mohou být různých střihů.

Správná péče o spodní prádlo:

Jemné, krajkové materiály se doporučuje prát ručně a výborné je použít běžný vlasový šampón. Je k vašemu prádlu šetrný. Pokud budete prát v automatické pračce, nezapomeňte prádlo vkládat do plátěných pytlíků, určených k praní spodního prádla.

Fotografie publikována se svolením stockimages Photography/FreeDigitalPhotos.net