Šicí strojŠicí stroj je nepostradatelnou součástí každé domácnosti. Čas od času se něco potrhá, natrhne nebo poničí a zvláště tam, kde jsou děti, zašívají maminky neustále roztržené tepláky, trička či mikiny – inu přece se to nevyhodí. Z toho důvodu by šicí stroj neměl chybět v žádné domácnosti. Nejenže švadlenkám ušetří spoustu drahocenného času, zároveň se pro ně šití stane příjemnou záležitostí a ne jen povinností, které se občas nevyhne nikdo z nás. V dnešní době je k dostání široký výběr šicích strojů nejrůznějších kvalit i cen a vybrat mezi nimi ten nejlepší, je jako hledat jehlu v kupce sena. Vy už hledat nemusíte – spolehněte se na šicí stroj Brother!

Šicí stroj ověnčený historií

Šicí stroj není investice na jeden rok, proto byste si při jeho nákupu měla dát obzvláště záležet. Vyberete-li si správně, budete se z jeho společnosti těšit i několik let, kdy vám bude věrně a ochotně sloužit. Kvalitní šicí stroje Brother jsou na českém trhu k dostání již dlouhých 20 let, během kterých si dokázaly získat přízeň a srdce nejedné švadlenky. Právem patří mezi nejrozšířenější a zároveň i nejvyhledávanější šicí stroje vůbec. Díky kvalitnímu zpracování a přísně kontrolované výrobě jsou tyto stroje určené pro šití na vysoké úrovni, jenž dokáže učarovat nejedné hospodyňce.

Spolehlivost na prvním místě

Hledáte-li spolehlivý šicí stroj, vsaďte na Brother Innov-Is 20LE. Proč? Jedná se o kompaktní jednojehlový stroj, jehožŠicí stroj je nepostradatelnou součástí každé domácnosti. Čas od času se něco potrhá, natrhne nebo poničí a zvláště tam, kde jsou děti, zašívají maminky neustále roztržené tepláky, trička či mikiny - inu přece se to nevyhodí. Z toho důvodu by šicí stroj neměl chybět v žádné domácnosti. Nejenže švadlenkám ušetří spoustu drahocenného času, zároveň se pro ně šití stane příjemnou záležitostí a ne jen povinností, které se občas nevyhne nikdo z nás. V dnešní době je k dostání široký výběr šicích strojů nejrůznějších kvalit i cen a vybrat mezi nimi ten nejlepší, je jako hledat jehlu v kupce sena. Vy už hledat nemusíte - spolehněte se na šicí stroj Brother! Šicí stroj ověnčený historií  Šicí stroj není investice na jeden rok, proto byste si při jeho nákupu měla dát obzvláště záležet. Vyberete-li si správně, budete se z jeho společnosti těšit i několik let, kdy vám bude věrně a ochotně sloužit. Kvalitní šicí stroj Brother je na českém trhu k dostání již dlouhých 20 let, během kterých si dokázal získat přízeň a srdce nejedné švadlenky. Právem patří mezi nejrozšířenější a zároveň i nejvyhledávanější šicí stroje vůbec. Díky kvalitnímu zpracování a přísně kontrolované výrobě jsou tyto stroje určené pro šití na vysoké úrovni, jenž dokáže učarovat nejedné hospodyňce.  Spolehlivost na prvním místě  Hledáte-li spolehlivý šicí stroj, vsaďte na Brother Innov-Is 20LE. Proč? Jedná se o kompaktní jednojehlový stroj, jehož obsluha je snadná a naučí se s ním i začátečnice. Nabízí vám širokou nabídku 40 programů včetně možnosti 5 knoflíkových dírek. Volba programů je rychlá a snadná, ovládáte je pouze pomocí knoflíku. Aby bylo šití ještě příjemnější, jednodušší a zábavnější, pořiďte si k tomuto modernímu stroji i příslušenství, díky kterému bude šití mnohem zajímavější. Ve vaší výbavě by neměla chybět například patka lemovací, zipová či odpružená, stejně tak patka s vodičem pro patchwork či patka pro příšívání flitru.  obsluha je snadná a naučí se s ním i začátečnice. Nabízí vám širokou nabídku 40 programů včetně možnosti 5 knoflíkových dírek. Volba programů je rychlá a snadná, ovládáte je pouze pomocí knoflíku. Aby bylo šití ještě příjemnější, jednodušší a zábavnější, pořiďte si k tomuto modernímu stroji i příslušenství, díky kterému bude šití mnohem zajímavější. Ve vaší výbavě by neměla chybět například patka lemovací, zipová či odpružená, stejně tak patka s vodičem pro patchwork či patka pro přišívání flitru.

Šicí strojPokud se šitím teprve začínáte a je pro vás 40 programů až příliš velkým oříškem, pořiďte si moderní šicí stroj Brother BQ2500. I v tomto případě nepřijdete o kvalitní šití, možnost volného ramena, na výběr budete mít 25 programů a k tomu všemu ještě 4 knoflíkovací dírky. Šití vám jistě zpříjemní LED osvětlení plochy, volně nastavitelné délky stehu a určitě oceníte i možnost příslušenství, díky kterému vás šití bude mnohem více bavit.

Obrázek: eshop.brother-czech.cz