Vlastníte restauraci a rádi byste Váš jídelní lístek rozšířili o lahodné španělské delikatesy? Nakupte v internetové prodejně společnosti BMC Brno a uspokojte tak chuťové pohárky Vašich hostů. Společnost BMC Brno již od roku 1995 patří k předním dodavatelům španělských potravin značky Bassta na český i slovenský trh.

Španělské potraviny se vyznačují nejlepší kvalitou výrobků. V současné době společnost BMC Brno nabízí produkty v gastro balení. V portfoliu společnosti BMC Brno najdete balení sterilovaného ovoce i zeleniny. V gastro balení ovoce najdete kousky ananasu, půlené broskve, hrušky i meruňky. Ovocné moučníky či dezerty můžete připravit také z dílků mandarinek, ovocného koktejlu či hroznového kompotu.

Španělské potraviny a lahodné delikatesy

S gastro balením ovoce můžete vyčarovat na talíři lahodné delikatesy. K oblíbeným dezertům ve Španělsku patří andaluské meruňky, k jejichž přípravě využijete gastro balení meruňky od společnosti Bassta. Hostům můžete na slavnostní tabuli připravit také ovocné osvěžení. K vyhotovení ovocného osvěžení budete potřebovat přírodní citronovou šťávu, jablka, banány, hrušky, pomeranč, jablečný likér a krystalový cukr. Veškeré potřebné suroviny k přípravě ovocných dezertů i moučníků můžete objednat pomocí našich webových stránek www.bassta.cz.

S gastro balením ovoce budete maximálně spokojeni. Nejen díky jejich kvalitnímu balení, ale také díky vynikající chuti. Mezi španělskými potravinami najdete také prvotřídní olivové oleje, olivy, koření, ryby i žampiony. Společnost BMC Brno poskytuje zákazníkům vybrat si potraviny nejen pocházející ze Španělska, ale také z ostatních středozemních zemí.