Látkové skříněPraktickou stránku věci a přitom neméně vkusnou nabízejí látkové skříně. Ať už si zvolíte tento styl vybavení bytu z čistě praktických důvodů, jako je pronájem či bydlení na kratší časový úsek nebo finanční stránky, neprohloupíte. Látkové skříně jsou rovněž skvělou volbou do studentských pokojů. Jsou velmi jednoduché na montáž, praktické s ohledem na stěhování a potah z látky může být v módním designovém provedení či barevně ladit se zbytkem místnosti. Konstrukce skříně bývá buď dřevěná z latěk nebo kovová spojená plastovými spojkami. Přes postavenou kostru stačí přehodit potah, který je z přední části buď na zip, nebo stohovací roletku. Potah lze prát nebo časem vyměnit za nový. Šikovnější kutilové si mohou kostru skříně včetně poliček i prostoru na zavěšení šatů vyrobit sami a koupit jen hotový potah. Pokud se v jedné domácnosti nacházejí „kutil“ i slečna či paní „kutilová“ mohou se do výroby skříně pustit společně, protože potah se dá ušít. Velmi zajímavě vypadá potah z juty.

Veselý dětský pokojíčekveselý dětský pokojíček

Je pravda, že tyto skříně mají omezenou nosnost a nelze do nich nacpat, co se vám zlíbí. Pod velkou tíhou by toho moc nevydržely. To je jedena z nevýhod. Ale myslím, že praktičnost a cenová dostupnost zastíní tento nedostatek. Pokud si nepotrpíte uchovávat deset let staré kousky oblečení, které už nikdo nosit nebude, pak není důvod se obávat, že nebude stačit. Mnohdy však tato skříň řeší problém s momentálním nedostatkem místa pro všechny věci, které máme. Dětský pokojíček může ožít roztomilým potahem skříně.

Pokoj pro hosty

Pokud disponujete volným pokojem, protože vaše děti vylétly již z hnízda, můžete použít látkovou skříň právě do této místnosti. Držet studentský pokoj, když už v něm vaše děti nejsou, by nemělo smysl. Pro občasné návštěvy dětí či jiných hostů je to ideální volba.

látková komodaLátkové komody, police a botníky

Nejen šatní skříň může být látková. Ideálně pokud ji doplníte dalším kusem nábytku, který se ponese ve stejném duchu. Mohou to být látkové komody s šuplíky či botník. Nábytek z látky je nejen praktický, ale i moderní záležitost. Dá se z něj za pár korun sestavit úžasný šatní prostor do větší předsíně.

Obrázek: amazon.co.uk