Sexy Smiling Woman Relaxing In Bed Covering Her Breast.Už samotný název vypovídá, že se jedná o něco výsostného a luxusního. Glamour z anglického slovíčka půvab dává jasně na vědomí, že jde o zachycení krásy, přitažlivosti a přirozeného půvabu. Do tohoto žánru se řadí spoře oblečená a částečně odhalená těla, ale nepleťte si to prosím s erotikou. I když mají tyto fotografie vyvolat šimrání a vzrušení nejde v žádném případě o vulgaritu. Choulostivé místa jsou vhodně skryty zvědavým zrakům. Jde o moderní druh fotografie, kdy není kladen důraz na oděv, ale půvab modelky. Tento styl vznikl ve Francii na konci 19. století. Samotný název vznikl však v USA, jelikož taková provokace nebyla tenkrát legální. Za tu dobu si glamour fotografie prošly značným vývojem a dnes jsou považovány za úžasné fotografie, které dokážou zachytit šarm, smyslnost a krásu ženského těla. Není pochyb o tom, že fotograf musí disponovat značným množstvím estetického cítění a bohatou fantazií, včetně schopnosti zachytit onen mikroskopický okamžik.

Přirozená krása a půvab – to je glamour

Glamour fotograf se vyloženě specializuje na přirozenou krásu žen a osobní kouzlo, kde důležitou roli hraje i světlo při focení. Dokáže zachytit sexuální přitažlivost nevtíravým způsobem. I vy se můžete stát bohyní krásy a lásky a obdarovat například svého partnera přitažlivými fotografiemi, které zachytí mnohdy to, co je oku v běžném životě ukryto. Každá žena si přeje vypadat skvěle a být pro svého milého tou nejkrásnější vílou i rebelkou. Glamour je styl velmi populární a oblíbený. Řadí se někde mezi klasickou fotografií a akt. Přestože budete vypadat svůdně a sexy nevzbuzuje tento druh fotografie žádné pohoršení.

Hvězdou na pár hodin – kouzlo ateliéru

Mimo to, že si v ateliéru vyzkoušíte, jaké to je stát se na chvíli modelkou, hvězdou, celebritou z časopisů, odnesete si mimo skvělých zkušeností i nádherné fotografie, kde ani sama sebe nepoznáte. Nejedna žena se po takovém focení zamilovala do svých fotografií a jak jedno staré pořekadlo praví „ Jednou zkusíš – potom musíš“. Většina žen si ráda tento zážitek zopakuje s odstupem času. Nejlepší na tom je, že s fotografováním nemusíte mít žádné předešlé zkušenosti. Vše probíhá přirozeně a v klidném tempu. Tento druh focení je vhodnější pro ženy, ale samozřejmě i na mužském těle je co obdivovat. Dokonce ani věk nehraje žádnou roli, protože každé období si nese svou krásu a kouzlo.

Obrázek: http://www.lubu.cz/