Luxusní povlečení Mako-Jersey

mako_jersey_-_Povlečení_MAGNOLIEPovlečení Mako – Jersey je vyrobeno z oboulícního úpletu o vysoké gramáži. Díky své úpravě je velmi jemné. Velká skupina uživatelů oceňuje zejména snadnou údržbu, protože se nemusí žehlit a je možné ho sušit v sušičce.

Ložní povlečení Mako-Jersey

Povlečení mako jersey je jedno z nejhebčích povlečení, které jsou u nás k dostání vůbec. Luxusní ložní povlečení Mako-Jersey je prodyšné a skvěle absorbuje vodu. Látka, ze které se vyrábí, se využívá nejen k výrobě povlečení, ale vyrábí se z ní i prostěradla nebo oblečení.

Jak se vyrábí Mako-Jersey

K výrobě materiálu Mako-Jersey je použit pletací stroj. Na materiál se používá pouze 100 % čistá přírodní bavlna. Na stroji se pak plete do malých zrnitých oček. Samozřejmě má tento materiál rub i líc, na rubu jsou malá očka a na líci úzké svislé čárky.

Vlastnosti Mako-Jersey

Materiál Mako-Jersey patří k velmi oblíbeným a vyhledávaným materiálům u výrobců i uživatelů.Luxusní_ložní_povlečení_MIKKEL

Hlavní výhody:

  • Je krásně jemný, mnohem více než tkaná bavlna.
  • Můžete ji napnout o více než 25 % své velikosti, aniž by byla vlákna poničena. To je výhodné zejména při výrobě prostěradel, kdy se do látky nemusí přidávat příliš mnoho umělých látek.
  • Látka i povlečení z ní vyrobené jsou velmi savé a prodyšné.
  • Reguluje teplo, není potřeba tento materiál žehlit.
  • Většina výrobců prodává toto povlečení s praktickým zapínáním na zip.

Barvy a vzory povlečení

Výrobci se až předhánějí v tom, aby nabídli povlečení Mako-Jersey ve všech možných barvách, designech i vzorech. Snaží se tak vyjít vstříc maximálnímu počtu zákazníků. Nemusíte se tedy bát, že byste si nevybrali to, co se vám líbí.

Rozměry povlečení

Nemusíte se obávat, že byste nenašli rozměry na své lůžkoviny, i když jsou třeba atypických rozměrů. Většinou je mako_jersey_-_Luxusní_ložní_povlečení_DAVIDk dostání povlečení s mírami 135×200 cm, 135×220 cm, 140×200 cm, 140×220 cm, 200×200 cm, 240×200 cm, 240×220 cm. Je možné zakoupit i povlečení do dětských postýlek 90×130 cm. Je tedy vidět, že rozměry jsou skutečně rozmanité.

Péče o povlečení z Mako-Jersey

Velkou výhodou tohoto povlečení je jeho nenáročná údržba. Péče o Mako-Jersey je skutečně snadná. Není nutné ho žehlit, může se sušit v sušičce a prát i na 60 °C. Vždy je však důležité řídit se pokyny na etiketě, udané výrobcem.

Před prvním použitím by se nové povlečení Mako-Jersey mělo vyprat na nejvyšší možný stupeň, který je na etiketě uvedený a nejlépe na rub se zapnutím zipem.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.