Umíte si představit život bez zdlouhavého zavazování tkaniček? Pohodlnost a lehké obutí, které vám ušetří spoustu času? Již nikdy žádné uzle a složité šněrování bot, kterému se malé děti učí již v mateřské školce? Proměňte své představy v realitu a vsaďte na magnetické šněrování SHOEFIT!

Magnetické SHOEFIT

Co je to SHOEFIT?

Slyšeli jste již o slovíčku SHOEFIT, či je pro vás tento pojem naprosto neznámý? Boty jistě používá každý z vás, přičemž nejčastějším typem obuvi je ten šněrovací. Již jako malé děti jste se učili pomocí jednoduché říkanky zavazovat tkaničky a ne vždy se jednalo o oblíbenou činnost. V současné době je ale všechno jinak a do podvědomí široké veřejnosti se dostává šikovné magnetické zavazování bot, které nejen šetří čas a je pro vás zcela bezpracné, ale zároveň vypadá skvěle!

Konec složitého zavazování!

Magnetické SHOEFIT

Magnetky do bot SHOEFIT jsou vzletově přitažlivé, cenově dostupné a především nadčasové. Ať už se vám doma v botníku ukrývají dva, čtyři nebo celý tucet párů bot, tyto magnetky využijete pro každičký z nich a vyhnete se tak nepříjemnému vázání tkaniček. Díky nim bude váš celkový vzhled vypadat mnohem lépe – nebudete muset řešit nevzhledné mašličky či volně plandající tkaničky, které vůbec nevypadají přitažlivě, ba naopak působí neupraveným dojmem. Vyberte si z nabídky na vychytavkydobot.cz barvu, která se hodí k vašemu stylu!

V jednoduchosti se skrývá krása!

Každý z vás si vybaví odřené palce v důsledku nepohodlného soukání se do bot. Ne vždycky máte po ruce lžíci, se kterou je obouvání mnohem jednodušší, a tak vám mnohdy nezbývá nic jiného, než si pomoci palci. Dost! Magnetky SHOEFIT vykouzlí pohodlnou obuv, do které se nejen velice snadno nazouvá, ale ještě snadněji vyzouvá! Po odepnutí magnetek vznikne volný prostor přes tři řádky tkaniček, což vám zaručí komfortní obouvání kdekoli a kdykoli. Při zouvání stačí jediný lehký krok na patu a magnetky se rozepnou.

Třešnička na závěr

Jistě oceníte i variabilitu těchto tkaniček. SHOEFIT si můžete sami dle vlastních potřeb a libosti nastavit těsnost – ať už preferujete volnější šněrování či vázání na těsno, SHOEFIT se vám dokonale přizpůsobí. Díky použití silných magnetů si botky můžete připevnit na cokoli kovového, díky čemuž už nikdy nebudete muset řešit nevzhlednost vašeho šatníku!

Obrázek: vychytavkydobot.cz