Masáž z pohodlí domovaNeexistuje snad člověk, který by neměl rád doteky, masírování a blízký kontakt s milovanou osobou. Masáž, které bude věnován dnešní článek, je laskavá, romantická a poslouží i jako milostná předehra. Co se týká pomůcek, které budou na takovou masáž potřeba, záleží, čím vším disponujete. Fantazii se rozhodně žádné meze nekladou.

Rekvizity a doplňky udělají atmosféru

Určitě to budou vonné svíce, esenciální oleje, bylinky, příjemná hudba, osuška a další rekvizity. Masáž můžete provádět například pomocí lávových kamenů. Dárkové balení kamínků zabalených v pěkném pytlíčku stojí kolem 200kč a navíc je to i milý dárek. Místo kamenů můžete zvolit o něco nákladnější variantu a tou jsou horké mušle. Jde o lastury, do kterých se přidává směs, která udržuje mušle hezky teplé až jednu hodinu bez nutností nahřívání, jako kameny. Pokud nic z toho nemáte, nezoufejte si. Masáž se dá provádět čímkoliv a klidně si hladké kamínky přineste z procházky od řeky. Mohou posloužit, jak k samotné masáži, tak jako rekvizity, které zpříjemní atmosféru. Vše, co je přírodní působí blahodárně na lidskou psychiku.

Masáž golfovými míčky

Když to vezmu z nepřírodní stránky tak existuje i masáž golfovými míčky. Jestliže máte doma golfistu, můžete míčky využít k příjemné masáží namožených svalů vašeho sportovce. Tato unikátní masáž teplými golfovými míčky pomůže intenzivněji proniknout do ztuhlých a problémových částí těla. Každá masáž nejen ta golfová pomáhá od řady zdravotních problémů a to i tenkrát, když je prováděná doma a nejste žádný odborník. Už jen ta pohoda, relaxace, prohřívání těla udělá své.

Sladké potěšení

Masáž můžete klidně provádět pouze rukama a nejlépe, když si připravíte medovou nebo třeba čokoládovou kašičku a tu pak po svém protějšku roztíráte. V obou případech se jedná o luxus a hlubokou relaxaci. Med vytahuje z těla škodliviny a vyhlazuje pokožku a čokoláda přispívá k dobré náladě a omlazení pokožky. Proč si neudělat příjemný večer takto nevšedním způsobem?

Fotografie publikována se svolením stockimages Photography/FreeDigitalPhotos.net