Typ chlapaTyp chlapa – z minulého článku již víte, že něco takového skutečně existuje a že všichni mužští rozhodně nejsou na chlup stejní. Spousta žen občas – právem – zanadává na svého chlapa, který nechává ponožky pod stolem v obýváku, který umírá při každé rýmičce, nebo který pohledy svléká číšnici v restauraci. Milé dámy, uvědomte si, že svého chlapa zkrátka nepředěláte. V předchozím článku jsme si představili první 3 typy chlapa, mezi kterými celá řada z vás možná poznala právě toho svého. Pokud vám ani jeden z popisků na vašeho chlapa neseděl, možná ho poznáte dnes. Jste připraveny slyšet další pravdu?

  • 4. Nemocný

    Hned zkraje si představíme kategorii, která se v podstatě dělí na dva typy: na chlapy, kteří si v žádném případě nepřipustí, že by mohli být nemocní a na chlapy, kteří píší závěť při každém nastydnutí. Věřte nebo ne, ale ani jedna varianta není to pravé ořechové a žít s takovým mužem je kolikrát vyčerpávající. A teď konkrétně: Muži, kteří nikdy nepřiznají, že by mohli být nemocní, jsou v tomto ohledu hodně paličatí. Návštěvu u doktora, kde byli před několika lety, považují za maximální hrdinství. Naopak druhá skupinka sama sobě diagnostikuje všechny nemoci, mají nastudované lékařské příručky a buďte si jisté, že mužská smrtelná nemoc rýmička rozhodně nevznikl náhodou!

  • 5. Gaučák

    Ke štěstí většiny žen se tento typ chlapa v současné době vyskytuje jen zřídka, ale nemyslete sizastánci tohoto typu se přeci jen najít dají. Poznáte je velice snadno: ideálně strávený víkend je pro ně doma na gauči – vleže či maximálně vsedě – s ovladačem v jedné a lahvinkou vychlazeného piva v druhé ruce. Kolem takových chlapů pak jejich ženské polovičky neúnavně kmitají, někdy se je snaží doslova přemluvit, aby vzali děti na chvilku ven. Když už je donutí k nějaké aktivitě, rozhodně se netváří nadšeně a spíše jen přežívají. Do divadla nebo kina je v žádném případě nedostanete, na romantické večeře při svíčkách a jen ve dvou rovnou zapomeňte. Aktivní dovolená plná procházek či výletů je pro ně noční můra, kdežto vyvalit si pupek někde u vody je jiné kafčo. Ovšem nebuďme tak kritické: Gaučoví muži své partnerky milují, stejně tak i rodinu, pro kterou by udělali vše.

  • 6. Klid před bouří

    Chlapa, který by se dal s klidem přirovnat k sudu s prachem, nechce mít doma žádná žena. Zajímá vás proč? U tohoto chlapa máte celu dobu mylný dojem, že je úžasný, milý, pohodový a zábavný, tudíž ho každý musí mít rád. Ovšem pak přijde záminka, po které následuje výbuch. Ve většině případů jde o úplnou maličkost, kterou by kdokoli jiný vzal s klidem, ale tento chlap v takovou chvíli rozhodně nešetří urážkami a nadávkami, v tom horším případě nejde pro ránu daleko. Samozřejmě jde o míru sebeovládání. Mít doma cholerika ještě neznamená, že musí být životu nebezpečný, ovšem spousta těchto chlapů mají ve chvíli svého výbuchu skutečně velký problém se jakkoli ovládat. A od takových raději ruce pryč.

Fotografie publikována se svolením Stockimages FreeDigitalPhotos.net