Módní doplňky představují ideální možnost, jak doplnit a vyzdvihnout svůj outfit. K nejběžnějším doplňkům patří bezesporu šperky, opasky, kabelky, šátky, ozdoby do vlasů a mnoho dalších, které módní doplňkynemusejí být na první pohled tak patrné. Ve své důslednosti zacházejí mnohé ženy ještě dál a snaží se sladit například kabelku s peněženkou či obalem na mobilní telefon.

V řadách módních doplňků najdeme i takové, které nevyužíváme každý den – kupříkladu takový deštník. Ale i ten bývá mnohdy šmrncovní záležitostí. Módní doplňky nemusejí být finančně nákladnou záležitostí, zvlášť pokud využijeme slevový kód na Zoot či jiné prodejní akce. Pravdou je, že tyto drobnosti ve finále utvářejí celek. Které módní doplňky jsou hitem roku 2016, si prozradíme v dnešním článku.

Módní doplňky pro rok 2016

Pro rok 2016 se návrháři rozhodli pro umírněné barvy, které dokážou utlumit stres a negativní dopady uspěchaného života. Jaro a léto 2016 vychází z módních outfitů návrhářů newyorského Fashion Week, ale rozhodně nejde pouze o barvy dominující oblečení. Určují také barevnost módních doplňků, interiérů a výrazně ovlivňují i barvy účesu. Letos se nejedná pouze o jednu barvu, jako tomu bylo loni – Marsala. Na trůnu popularity vystřídají dramatickou rudou něžné barvy. Rok 2016 přináší hned dvě barvičky – růžovou (Rose Quartz) a modrou jako nebe (baby blue Serenity). Slevový kód na Otto může být pro vás vstupenkou do ráje módníchjaro léto 2016 doplňků, kterými se zahalíte od hlavy až k patě.

Jaro a léto 2016 na notě pohody

Americká společnost Pantone Color Institute každoročně představuje barvu roku. Profesionálové přes barvy spolupracují úzce s odborníky z módního průmyslu a rok co rok vyhlašují, která barva bude kralovat nastávající sezóně. Nutno podotknout, že odborná porota sestává z významných osobností z řad filmového i hudebního průmyslu. Slevový kupón na Deichmann.cz vás může vynést až na hvězdný vrchol. Nechte se inspirovat a obujte se či zahalte do světlé modré, která má blahodárný vliv na lidskou psychiku a pudrově růžové, která dodá vaší dušičce klidu. Letos se zkrátka povezeme na vlně pohody.

Obrázek: pixabay.com