Čas dovolených se nezadržitelně blíží. Ne každý má možnost vyrazit k moři, a tak je stále velmi vysoká poptávka také po ubytování v našich krajích. Tradičně patří mezi velmi vyhledávaná místa oblast Moravského krasu, která nabízí okouzlující přírodu a množství kulturních památek.

Na své si tak zde přijde opravdu každý. Jestliže jste v Moravském krasu ještě nikdy nebyli, pak se při hledání ubytování zaměřte na město Blansko, které je ideálním výchozím bodem pro většinu výletů. Nenechávejte však hledání ubytování na poslední chvíli. O ubytování Blansko a okolí bývá v letních měsících velký zájem a snadno by se vám mohlo stát, že vámi zvolený hotel či penzion bude již plně obsazený.

Ubytování Blansko a okolí

Jestliže budete hledat ubytování přímo v Blansku, pak by vás mohla zaujmout nabídka hotelu Probe, který se nachází v blízkosti vlakového i autobusového nádraží a nabízí komfortní ubytování pro větší skupiny stejně jako rodinné pobyty. Na stránkách www.hotelprobe.cz si můžete najít kompletní nabídku nabízených služeb, včetně fotogalerie. Samozřejmostí je vlastní parkoviště a úschovna kol.

Kam vyrazit na výlet?

Z Blanska se můžete vydat jednak na známou propast Macocha, ale také na méně známá místa, která vás překvapí svou atmosférou. Za návštěvu jistě stojí některá ze studánek, která vám v parném létu nabídne příjemné osvěžení, a do krajiny se můžete rozhlédnout z mnoha rozhleden, které se v této lokalitě nachází. Blansko ubytování ocení také cyklisté, kteří se v poslední době hojně vydávají vyzkoušet nově zbudovaný singletrail v nedaleké Jedovnici.

Bonbónek pro cyklisty

Jedná se o úzké přírodní cesty, které jsou speciálně upravené pro horská kola. Nemusíte se bát, že by vás při jízdě brzdili protijedoucí cyklisté, trať je pouze jednosměrná. Vybírat si můžete hned z 3 okruhů, které se liší délkou a náročností. Pokud se nechystáte na celkově cyklistickou dovolenou, pak můžete kolo v klidu nechat doma a na trať si kolo na místě půjčit.

Obrázek: pixabay.com