spodním prádleOtázku: V jakém spodním prádle svého přítele/manžela nejvíce nažhavím? si několikrát za život položí snad úplně každá žena. Neustále přemýšlíme nad tím, jaké prádélko se mužům asi nejvíce líbí, a které je pro ně vyloženě zakázané. Ale co muži? Jak je to u nich? V jakém spodním prádle se vám muži nejvíce líbí? I my ženy považujeme jisté kousky za naprosto asexuální, které by se neměly vůbec podívat na světlo světa. Většina mužů při výběru spodního prádla přemýšlí především nad pohodlím. Jakmile je něco škrtí, tlačí či řeže – není to nic pro ně. Inu – v čem jsou muži nejvíce sexy?

Muž naostro? Žhavá záležitost!

Zatímco krása ženského těla byla nesčetněkrát opěvována, o mužském těle se až tolik nebásní. Není to škoda, milé dámy? Pro většinu žen je muž nejvíce sexy právě když na sobě nemá vůbec nic. Když je muž – jak se říká –  „na Adama“ jedná se o sexy záležitost, která dokáže nejednu ženu rozpálit a přivést ji na ty správné myšlenky. Takže muži do naha!

Boxerky

Spousta žen by se jednohlasně shodla na tom, že boxerky jsou druhou nejlepší volbou hned po nahotě. Bodejť by ne! Mužský zadeček je v tomto prádle nádherně obepnutý a dává tak ženám na obdiv své přednosti. Upnuté spodky s krátkými nohavičkami se zkrátka ženám líbí. A co přední část mužova těla? Boxerky na onu vyboulenou přední partii upozorňují tak akorát. Víme, že tam je, ale zároveň nás nebije přímo do očí.

Trenýrky mají jedno velké ALE

Klasické trenýrky se oblíbeným boxerkám nemůžou ani v nejmenším rovnat. Přesto je ale většina žen na mužích překousne. Spíše je pokládají za jakousi z nouze ctnost. Pokud jejich partner odmítá boxerky, nic jiného, než se s trenýrkami smířit, jim stejně nezbývá. Když už trenýrky, tak jedině z dobrého materiálu. Nejlepší je bavlna či satén. A jedno velké ALE představuje i velikost. Ta by rozhodně měla být tak akorát, aby vše bylo na svém místě.

Slipy

Přijdou vám slipy sexy? Většině ženského pokolení rozhodně ne. Možná právě proto se tento druh spodního prádla objevuje až na čtvrtébramborovépozici. Nejedna žena spráskne ruce, vidí-li svého milého nacpaného ve slipech. Slipy jednoduše ne, ne, ne a NE!

Tanga? Pro někoho naprostý propadák!

Co si myslíte u mužích v tangách? Líbí se vám takový pohled, nebo zastáváte názor, že tanga jsou čistě ženskou záležitostí? U drtivé většiny žen nemají muži se šňůrkou mezi půlkami sebemenší šanci. Myslíte si, že nic horšího než pánská tanga neexistuje? Pak se podívejte na tanga s tygřím či jiným zvířecím vzorem! A že jsou tanga nejčastější volbou pánských striptérů? To na jejich obludnosti vůbec nic nemění!

Fotografie publikována se svolením Imagerymajestic Photography/FreeDigitalPhotos.net