dekorace na oživení domácnostiPokud se vám zdá být váš interiér strohý, můžete si vyhrát s vlastní kreativitou a vytvořit originální dekorace, které přispějí k oživení domácnosti. Ozdoby plné famózních nápadů se staly v poslední době velkým trendem, který je plný půvabu. Není se čeho obávat, protože mnohdy vylepšíte staré a používané věci, které je vám líto vyhodit. Přinášíme vám druhý díl nápadů, jak oživit svou domácnost.

Barevné textilie

Textilní dekorace patří mezi nejčastěji využívané. Působí velmi útulně a hřejivě. Pokud se u vás doma nachází zbytky látek nebo vlny, neváhejte si ušít či uháčkovat polštáře nebo koberečky. Občas stačí dozdobit ten stávající tím, že doprostřed připevníte jiný kus látky a po stranách připevníte nápaditými knoflíky.

Rámečky na fotky

Rámečky stávajících obrázků můžete přemalovat, polepit a přizdobit různými způsoby. Mnohdy smutně vypadající polici a zeď, dokáže rozjasnit veselý a barevný rámeček. Stačit mohou zbytky samolepící tapety či barevná izolepa.

Váza jako dekorace

Váza patří mezi dekoraci, která dodá interiéru veselost. I v chmurném počasí, můžete vnést do vašeho domu světlo a teplo, jako kdyby bylo jaro. Čerstvou, ale i sušenou kyticí nikdy nic nezkazíte, pokud nejste alergičtí. V jiném případě můžete zvolit umělé kytky.

Fotografie publikována se svolením Feelart Photography/FreeDigitalPhotos.net