nápady pro domácnostPo určité době se každému okouká stávající interiér a zatouží po nějaké změně. Nemusíme se hned rozhodnout pro radikální změnu, která stojí zbytečně moc peněz. Mnohdy stačí maličkosti a naše bydlení se opět rozzáří. Ozdobte svůj domov dekorativními prvky a nemějte obavu z experimentů.

Nalepovací tapety

Zručnější kutilové si dokážou vyrobit dekorativní prvky sami. Avšak těm, kteří neoplývají kreativními nápady a nadbytkem volného času, se nabízí možnost pořídit hotové samolepící dekorace. Dají se využít jak na stěnu, tak na oživení nábytku.

Kachličková mozaika

Jestliže vám zbyly ve sklepě úlomky starých kachliček, ještě je nemusíte nevyhazovat. Dají se použít na originální dekoraci stěny i nábytku. Drobné úlomky různých barev, lze poskládat do mozaiky a vytvoříte originální ozdobu. Nemusíte zdobit celou stěnu. Bohatě postačí, když úlomky nalepíte ve tvaru kytky, lístečku nebo jimi ozdobíte zašlý rám zrcadla. Kreativitě se meze nekladou.

Květináče jinak

Pomocí květináčů lze levně, ale účinně proměnit vzhled místnosti. Stávajícím květináčům dopřejte novou podobu. Stačí si vyhrát s akrylovými barvami, třeba metodou decoupage, šité potahy na květináče, nalepené korálky, střípky a spoustu dalších nápadů. Barevně lze květináče sladit nebo naopak odlišit.

Fotografie publikována se svolením Feelart Photography/FreeDigitalPhotos.net