Dokončujete stavbu rodinného domu a nyní přišla řada na výběr kvalitní podlahové krytiny? Plovoucí podlaha pravděpodobně bude tou správnou volbou právě pro Vás.

Vlastnosti plovoucí podlahy

Kvalitní plovoucí podlahy Ostrava za rozumnou cenu si můžete nechat vyrobit od německé společnosti Meister, která působí také na českém trhu podlah. Pořízení plovoucí podlahy Mladá Boleslav nepředstavuje pro budoucí majitele tak náročnou finanční zátěž, jako lze očekávat u dřevěné podlahy. Cena může být až o polovinu nižší. U laminátových podlah oceníte také její nenáročnou montáž. S tím souvisí mimo jiné i možnost v budoucnu vyměnit tento typ podlahy za jiný.

Je možné ji nechat položit také všude tam, kde je prostředí vystaveno větší možnosti poškrábání. Plovoucí podlaha tedy představuje ideální podlahovou krytinu v domácnostech, kde se pohybují děti či domácí mazlíčci. Vhodná je také pro alergiky. Výrobci plovoucích podlah Liberec udávají až dvaceti pětiletou životnost této podlahové krytiny. V neposlední řadě je vhodnější pro podlahové vytápění.

Plovoucí podlahy od firmy Meister

Plovoucí podlaha vyrobená německou společností Meister je zárukou autentického vzhledu, vysoké odolnosti a snadné údržby. Laminátová neboli plovoucí podlaha je schopná konkurovat dřevěným podlahám vyrobených z dubu i exotických dřev, jako je Wenge. Umí imitovat formát dlažeb, mramor, břidlice, pískovec i textilní povrch.

Laminátové krytiny Meister jsou mimořádné odolné nejen vůči poškrábání, ale také disponují antistatickými a antibakteriálními vlastnostmi. Objednat ji můžete z internetové prodejny společnosti Meister také s integrovanou protihlukovou a vyrovnávací podložkou Silence. Tato podložka zajišťuje útlum kročejového hluku a nízký tepelný odpor.

Obrázek: pixabay.com