flirtováníFlirtování je nedílná součást našeho života. Je to zpestření, ale i zkouška odvahy, co všechno dokážeme, abychom se nejen zviditelnili, ale našli snad i životní lásku. Bohužel ne každý umí flirtovat. Je to svým způsobem talent, který je zděděný, nebo jste si ho svou vytrvalosti vypěstovali skoro až k dokonalosti. Flirtování jde lépe mužům, než ženám. Ženy jsou křehké stvoření a tak často dělají mnoho zásadních chyb. Pokud chcete tedy udělat dojem na druhou polovičku, zde je pár rad, kterých byste se měli vyvarovat při flirtování.

Falešný smích

Nejste-li lidový vypravěč a nerozumíte vtipu, raději to řekněte hned na začátku. Ono smát se vtipu, kterému nerozumíte, vypadá opravdu zvláštně. A navíc, ten druhý to pozná a rozhodně si o vás začne myslet, že jste falešní, lživí a nerozumíte mu –  ji.

Tichá komunikace

Člověk, který s vámi flirtuje, vás skoro ani nepustí ke slovu. Mluví i několik minut v kuse a co uděláte vy? Posloucháte. Další chyba. Tento typ člověka potřebuje k sobě stejnou polovičku. Tak zkuste sem tam do konverzace zasáhnout, ideálně změnit téma, které i vám je blízké.

Klikání na FB, nebo psaní SMS

Bez telefonu se v dnešní době sice neobejdeme, ale k flirtování to rozhodně nepatří. Člověk, který si chce s vámi zaflirtovat vám rozhodně nebude ukazovat svůj profil, či fotografie v mobilu. To samé byste neměli dělat vy. Dejte si tedy tiché vyzvánění a raději se nechte svést polovičkou.

Lež má krátké nohy

O tom, že lež má krátké nohy se všeobecně ví. Každý člověk lže, ať už s úmyslem, nebo bez. Ale lhaní vám může zničit váš vztah, a to přeci nechcete. Je dobré tedy říci, jak se věci mají, než je zamotat do pomyslného klubíčka a čekat, co se bude dít.

Silný, citový vztah

Máte-li k dané polovičce silný, citový vztah a chcete s ním flirtovat, tak buďte rozhodně opatrní. Nejen v tom co říkáte, ale také co děláte. Jde-li vám jen o flirt, tak se vyvarujte citovým výlevám, nebo o tom, jak si představujete svoji drahou polovičku, co je to láska a věrnost. S flirtem to nemá nic společného.

Fotografie publikována se svolením od Photostock Photography FreeDigitalPhotos.net