singl mládežNejhorší mužské vlastnosti – věci, které muži nevnímají a ženám pijí krev. Je samozřejmé, že nikdo není dokonalý a každý z vás má alespoň jednu chybičku – mnohdy pořádnou chybu – která ostatním leze na nervy. Spousta z vás se s vlastnostmi vašich partnerů nedokáže vyrovnat, natož je pak změnit. Říká se: Když miluješ, není co řešit. Otázkou je, zda se to dá vydržet po celý život. Existují ale mužské vlastnosti, přes které se drtivá většina žen nedokáže přenést. Každý muž je originál, a proto má jiná pro a proti, stejně tak každé ženě nevadí to samé. V dnešním článku vám představíme mužské vlastnosti, které je třeba pochopit, neboť se s největší pravděpodobností nedají odnaučit. A jaké to jsou?

  • Tváří se na umření a přitom jde o obyčejnou chřipku

    Znáte ty chvíle, kdy vám doma muž skoro umírá, ale přitom ho skolila obyčejná chřipka? O tzv. mužské rýmičce se toho již napovídalo spousta a pokud tuto situaci někdy zažijete, zjistíte, že na tom přeci jen něco bude. Obecně je to tak, že muži zastávají názor: Když jsem v pořádku já, je v pořádku celá moje rodina. Což o to, ale ženy to mají právě naopak: Když je v pořádku moje rodina, jsem v pořádku i já. Z toho plyne, že jakmile na chlapa něco vleze, má okamžitě pocit, že na svých bedrech nese tíhu světa.

  • Je protivný, kdykoli se cítí pod psa

    Zatímco my ženy ve chvíli, kdy se cítíme špatně, o svých problémech mluvíme, muži ze zásady nepláčou a to ani tehdy, kdy se jim opravdu chce. Oni si naopak myslí, že všechno vyřeší tím, že budou rozmrzelí, protivní, s dojmem, že jim všichni hází klacky pod nohy a pokud si s nimi chcete promluvit, okamžitě vás odeženou. Čas od času si sice uvědomí, že už to krapet přepískli, ale aby přiznali chybu? To jim jejich hrdost nedovolí, neboť chyby dělají statní, ne? Než aby se někomu svěřili raději potichu trpí. 

  • Vadí mu vaše kamarádky

    Naleznete-li muže, kterému nebude vadit, že večer přijde na návštěvu banda vašich kamarádek, někde ho doma uvažte a nepouštějte ho z očí. Takových je skutečně poskrovnu a je třeba si je hýčkat. Drtivá většina mužů bude naopak naštvaná. A proč? Každý muž má tak trochu labilní sebevědomí, které mu signalizuje, že ho vaše kamarádky soudí realisticky a pravděpodobně až kriticky. Samozřejmě se není čemu divit, že jim to vadí. 

Mužské vlastnosti – dají se překousnout?

Usvědčil vás dnešní článek v názoru, že máte doma typického chlapa? Nebo jste naopak mezi těmi šťastnými, kterým se doma na gauči povaluje skutečný skvost? Pravdou zůstává, že určité mužské vlastnosti je třeba chtě nechtě překousnout, zkrátka se s nimi vyrovnat, sžít se s nimi a brát je jako součást vašeho milého. Takže milé dámy – kousejte, kousejte, kousejte!

Fotografie publikována se svolením od Stockimages FreeDigitalPhotos. net