teniskyKonečně máme stále častěji hezké počasí, což láká na procházky. Taková příležitost si žádná pohodlnou obuv. Tím jsou bezesporu tenisky a kecky, které se v posledních letech nosí také k sukním a šatům. Každá žena si zakládá na tom, aby vypadala, pokud možno, co nejlépe. A to i v okamžiku, kdy jde jen vyvenčit svého mazlíčka do parku. Díky pestrému výběru sportovní obuvi je možné dámské oblečení sladit do jedné roviny.

Dámské oblečení na jaro

Dřív než začne parné léto, jsou vhodným jarním oblečením pro volnočasové aktivity rifle, různé halenky a košile, lehká mikina či svetřík. Košile jsou celkově universální kus oblečení, protože je lze využít pro jakoukoliv příležitost. Ať už jdeme do práce nebo toulky přírodou. Záleží jen na střihu a materiálu. Bílou košili využijeme do společnosti, vzorovanou flanelovou košili zase na víkendový pobyt v horách. Zajímavým a nepostradatelným pomocníkem jsou i pásky, které oživí celý model. Ovšem dnes bude řeč především o teniskách, které by neměly chybět v žádném botníku.

Tenisky a kecky, které si zamilujete

Již loni se těšili popularitě boty na platformě, ani letos tomu není jinak. Ovšem, ačkoliv se jedná o sportovní obuv, není vysoká platforma u tenisek příliš praktická pro delší procházky či nerovný terén. Vyznáváte-li aktivníkecky a tenisky životní styl, sledujete trendy a milujete nadevše pohodlí, pak si nenechte ujít následující řádky.

K nejoblíbenějším patří bezesporu Converse, ovšem neméně vyhledávané jsou i Hilfiger Denim, Vagabond, Lacoste, Big Star, Pepe Jeans, Bullboxer a další. Všechny jmenované značky spojuje nejen skvělý design, ale i vysoká kvalita. Z pestré kolekce sportovní obuvi si vybere každý. Nechybí jednobarevné modely, industry, metalické, boty zdobené kamínky, květované, nízké, kotníkové. Pro větší pohodlí lze vybírat i tenisky bez tkaniček. Výhodou je, že kecky se hodí jak k ležérním outfitům, sportovnímu oblečení, tak i sukním a šatům. Rozhodně by neměly chybět ve vašem botníku.