parťák na sportLéto skončilo dřív, než jsme chtěli a začalo zase období dešťů a zimy. Všichni se stahují do svých domovů a venku už zůstávají jen ti největší otužilci. Co ale se sportem v období horkých čokolád? Jen si to přiznejme, jít někam sám nebo sama je docela stresující. Pokud ovšem nejste ten šťastný typ, který neřeší okolí a dokáže se namotivovat sám. Nejsem fanynka seznamek, ale teď jí bylo potřeba. SOS hledám parťáka na sport.

Plavky byly pro mě noční můrou

Já přesně ten typ, co se dokope sám, nejsem. Jen při pohledu z okna ztrácím motivaci jít si zaběhat a představa fitness center či posiloven ve mně vyvolává pocit baculaté gazely v obležení hladových lvů. A tak přes zimu zůstávám zalezlá ve své noře, jaro uteče dřív, než se stihnu probrat a najednou je tu další léto, kdy se v plavkách zase stydím. Naštěstí však máme internet. Hned na začátku se mi zobrazila stránka hledampartaka.cz

Trefa přímo do černého

Skutečně docela trefné a ihned mě to zaujalo. První inzerát „Jsem z Prahy 10 a hledám kamarádku na běhání“ přesně toto potřebuji. Po chvíli strávené na webu jsem zjistila, že v tom opravdu nejsem sama. Během pár dnů jsem se seznámila a už je to druhý týden co chodíme běhat. Navíc máme s novou kamarádkou, jak jsme zjistili mnohem více podobných zájmů.

Ve dvou se to lépe táhne

Každé ráno chodím na FB profil této stránky pro každodenní inspiraci a motivaci. Doufám, že to vydrží a příští léto se konečně nebudu stydět v bikinách či krátkých šatech. Tento rok jsem si řekla NE a začala jsem prostě shánět odhodlaného parťáka. Člověka, který mě nenechá zrušit každý druhý trénink a jak se lidově říká: bude mě “kopat do zadku“. Zní to snadně a téměř každá kamarádka tvrdila „Neboj, já tě v tom nenechám. Budeme chodit třikrát týdně“ no ale většinou to každá také po týdnu vzdala. Proto jsem nadšená, že jsem objevila tyto úžasné stránky a věřte, že v tom nejste sami!

Obrázek: suckkitin.tumblr.com

Autor článku: Gabriela Rybářová