podprsenkyUž jste určitě někdy řešily tento problém, že byste si chtěly obléci šaty s holými zády, ale bohužel by to kazila podprsenka. Naštěstí existují tzv. „neviditelné podprsenky“. Jedná se o silikonové polštářky, které mají vykrojený střed pro bradavku. Tento polštářek si nalepíte pod bradavku a zvednete jej nahoru. Nyní sejmete ochrannou fólii a přilepíte na horní část prsu. Samozřejmě, že silikonová podprsenka nebude držet na mastném těle. Takže nesmíte mít na sobě žádné pleťové mléko. Zkrátka umýt a zbavit se potu, vysušit a nalepit podprsenku. Pokud máte příliš velká prsa, asi vás moc nepotěším. Tento druh podprsenky by velkou tíhu nezvládnul, proto je tato varianta vhodnější pro menší prsa. Já jsem řešila nedávno podobný problém a silikonová podprsenka, ačkoliv nepatřila mezi ty levnější, mě v průběhu večírku zklamala. Naštěstí jsem s tímto počítala a v kabelce jsem měla připravené další. Jejich výhodou je, že nezabírají žádné místo. Jde prakticky pouze o nalepovací fólie.

Košíček z látky vystlaný silikonovým lepidlem

Jako další varianta se nabízí košíčky z látky – barvu zvolíte podle vaší halenky či šatů. Uvnitř košíčku je silikonové lepidlo, které je chráněno fólií. Opět nesmíte mít mastnou pokožku. Košíček přiložíte ze spodní strany na prso a zvednete do požadované výšky a přilepíte v horní části prsou. Tyto košíčky mi rovněž připadají spíš jako ochranu, aby nebylo vidět to, co nemá, ale prsa vám to u brady držet nebude. Jako dobrý pomocník se dá použít silikonové ramínko, které vede za krkem. Pak se vám prsa zvednou a učiní to neodolatelný dekolt, ale jen do doby fungování lepidla. Pak se může stát, že vám prso vypadne ze spodní části košíčku. Tyto košíčky se dají použít celkem 3x, pak lepidlo přestane fungovat.

Košíčky z látky a zbytek ze silikonu

Tyto patří mezi mé oblíbené. Pokud máte prsa velikosti 3 a více, nepočítejte s prvními dvěma variantami, že udělají zázraky. Jde spíše o maskování, ale prsa vám to neudrží a může se stát během tanečního dovádění malér. Silikonová ramínka jdou samozřejmě vidět a mnohem lépe než tyto ramínka, která vypadají lacině, je zvolit ozdobná ramínka – řetízky, perličky, prošívané a barevné gumičky a další. Perličky i řetízky vypadají úžasně, ale občas nepůsobí komfortně a vtisknou vám do pokožky otlak. No a teď babo raď. Nejlépe bude vyzkoušet na vlastní kůži, co vám vyhovuje, a podle toho pak zvolit svého favorita.

Fotografie publikována se svolením patrisyu Photography/FreeDigitalPhotos.net