plavky 1Existují plavky jednodílné, dvoudílné. Mají různé barvy a střihy. Jaké zvolit, aby v nich vynikly vaše přednosti? A jaké doplňky lze k plavkám přidat a vytvořit tak jedinečný model, ve kterém zaujmete?

Plavky, které hýří barvami

Plavky s několika barevnými kombinacemi nebo bláznivými potisky mají šmrnc. Bohužel však zvýrazní vaše nedokonalosti. Vhodné jsou tak zejména pro ženy s malými prsy. Efekt se umocní, pokud zvolíte plavky s košíčkovou podprsenkou, vhodné jsou i push-up podprsenky.

Černá je pořád in

Jestli si nevěříte na barevné plavky, klidně zvolte klasické černé. Aby to ale nebyla taková nuda, můžete zvolit zajímavý střih, kterým zaujmete. Černé plavky jsou vhodné pro ženy s plnější postavou. Kalhotky jsou vhodné s vyvýšeným pasem, výsledným efektem bude totiž užší pas. Uvidíte, že když se necítíte sexy a sebevědomě v plavkách s tropickými potisky, v černé budete vypadat dokonale.

Jestliže si netroufnete na dvoudílné plavky, zvolte jednodílné. I tady je vhodné volit tmavší barvy, ale nemusí jít nutně o černou.

Jednodílné plavky pro všechny!

Jak již bylo zmíněno, do jednodílných plavek by měly jít ženy, které si nejsou jisté dvoudílnými. Ovšem i ženám s malou postavou mohou pomoci! Pokud zvolíte zajímavě střižené a barevné plavky, klidně i s  potiskem, můžete docílit toho, že budete vypadat vyšší. Vaše postava se opticky prodlouží a to ani nebudete potřebovat podpatky. Navíc můžete přes jednodílné plavky obléknout šortky a vyrazit tak do města.

U jednodílných plavek zvolte raději decentnější výstřih. Naopak se nemusíte bát mít velký výstřih na zádech.

Nebojte se doplňků

Plavky mohou mít samy o sobě různé detaily ve formě korálků, volánků či řetízků, ale obyčejné jednobarevné plavky můžete oživit i sama. Můžete si kolem pasu uvázat barevný šátek, obléknout přes ně větší košili…

Pamatujte na to, že pokud zvolíte např. pareo, vybírejte světlé barvy, nejlépe bílou. Vynikne tak vaše opálení.

K plavkám určitě patří také různé klobouky, které vás budou zároveň chránit před sluníčkem. Navíc můžete zvolit zajímavé sluneční brýle, plážové tašky či žabky. Možností, jak vytvořit zajímavý outfit z plavek je opravdu mnoho!

Fotografie: Glamour Fun – Boracay Author: Gep Pascual licencována pod CC BY 2.0./ www.flickr.com