pánské megínyTakový typ módy osobně nepamatuji. Návrhářům z Ameriky Adamu Freckovi a Adrewu Volkovi rozhodně nechybí odvaha. Zkusili prorazit s oblíbenou dámskou módou v oblasti legíny a jegíny do mužského světa. A proto navrhli, ušili a začali prodávat pánské legíny zvané meggins. Velmi často se v pánských legínách objevují modelové na přehlídkách světových návrhářů. Autoři této módy razí názor, že tento typ módy podtrhuje a zdůrazňuje mužnost. Megíny pánům poskytují mnohem větší pohodlí, než upnuté džíny. Každého nejspíš napadne otázka, co provede muž se svým nádobíčkem, aby jejich rozkrok v upnutých megínách neupoutával pohoršení a zvýšenou pozornost. Megíny jsou údajně ušity tak, že odpovídají mužské postavě a vůbec nebijí do očí. To ostatně můžete posoudit sami jednak podle obrázků a možná, že se vám povede potkat odvážného muže v megínách, někde v ulicích.

Megíny si pozvolna razí svou cestu

Američtí návrháři očekávají, že se brzy z megín stane velký hit. Pohodlné kalhoty elastického materiálu kopírují nohy a ocení je majitelé vyrýsované postavy a pevného zadku. Svalnatá a pevná postava určitě strhne na sebe pohled ne jedné ženy. Rozhodně však nepůjde vidět to, co většina žen očekává. Tyto velmi úzké kalhoty si před nedávnou dobou na sebe oblékli hvězdy Justin Bieber a Russel Brand. Rifle úzkého střihu rovněž bojovali ve světě módy o své postavení a nakonec si našli své oblíbence. Dá se tedy očekávat, že podobný osud čeká i megíny, které ocení muži, kteří dbají o svou postavu a zajímají se o trendy.megíny

Kde koupit megíny

Protože se jedná o novinku, tak v kamenných obchodech ještě není nabídka tak rozšířená. Avšak na internetu nebudete vědět co dříve vybrat. V nabídce jsou megíny lesklé, matné, barevné, vzorované. Cenově se megíny pohybují kolem 600 až 800kč v závislosti na typu střihu a materiálu.

Obrázek: redalertlive.com