dárkyNarozeniny, Vánoce, svátky, výročí. Taky si říkáte, že se to všechno opakuje stále dokola? Vymýšlet stále nové a nové dárky, které by dokázaly překvapit a vykouzlily by na tváři úsměv od ucha k uchu, je čím dál složitější. Jak věnovat něco, co překvapí, potěší a zároveň se pořád nevracet ke stereotypním dárkům jako je kosmetika, poukazy ke kadeřnici či oblečení?

Darujte opravdu „hvězdný dárek“

Tento šikovný nápad „darovat hvězdu“ není žádným nováčkem. Na trhu se tato možnost vyskytuje již od roku 1978 a přestože je k mání již 36 let, stále je na obloze více jak několik miliard nepojmenovaných hvězd, které nemají své vlastní jméno a  evidují se pouze pod katalogovým číslem. Není to škoda?

Nevšední a netypický nápad

Kdo by nechtěl darovat věc, kterou má jen málokdo? Darování hvězdy je jedním z nejromantičtějších vyznání lásky. Ovšem nikde není psáno, že hvězdičku nemůžete darovat třeba mamince, babičce či kamarádce. Tak či onak – tento dárek je znakem originality a nevšednosti, který rozhodně překvapí. A to stojí za to, ne?

Co najdete v balíčku

  • uvítací dopis
  • pokyny pro pojmenování hvězdy
  • unikátní informace o vaší hvězdě
  • návod jak najít vaši hvězdu na obloze
  • informace o hvězdách a astronomii
  • dárkový certifikát
  • kompletní český překlad s návodem pro registraci

Balíček snadno vyhledáte na internetu, kde ho i za celkem příznivou cenu můžete koupit. Prodejci se v cenách dost rádi předbíhají, konkurenční boj nezná hranice, takže pokud výběr neuspěcháte, jistě hvězdičku seženete za cenu, která vám bude vyhovovat.

Mít na nebi hvězdu, která se jmenuje jako já? Kdo by si to nepřál? Máte-li ve svém okolí někoho blízkého, kdo po něčem takovém touží, není nic jednoduššího než hvězdičku objednat. Pozor – je nutné objednávku provést minimálně 3 týdny předem.

Fotografie publikována se svolením Xedos4 Photography/FreeDigitalPhotos.net