4 signály jak poznat, že mu jde jen o sexJestliže se do vaší ložnice vkradla nezvaná nuda a protivný stereotyp, pak je ten nejvyšší čas vyzkoušet erotické hry. Přestaňte se nutit k sexu v klasické misionářské poloze a jděte na to jinak – s nápadem a chutí vyzkoušet něco jiného! Erotické hry vnesou do vašeho sexuálního života nový náboj, chtíč i touhu jeden po druhém. Nepustit nechuť k sexu za dveře ložnice je v každém vztahu problém, zvláště pak v těch, které trvají delší dobu. Představuje-li pro vás sex spíše povinnost, není se za co stydět. V dnešním článku vám poradíme, jak v sobě opět probudit ty správné touhy a jak zařídit, aby se váš partnerský sexuální život nevztahoval jen na povinnou desetiminutovku. Máte odvahu vyzkoušet erotické hry?

Sex slepého muže

Hned první erotická hra je zároveň ta nejjednodušší. Obecně platí, že jakmile člověk nevidí, automaticky se mu posílí všechny ostatní smysly. Využijte této skutečnosti a zahrajte si hru na slepého muže. Zavažte vašemu milému oči a dělejte si s ním, co uznáte za vhodné. Je to zábava! Vy ho tak budete mít naprosto ve své moci a on nebude tušit, které místo si vyberete pro další dotek, pohlazení, polibek.

Čtyřka ve dvou

Sex ve vícero lidech láká snad každého muže. Možná máte dojem, že ten váš po tom zrovna netouží, ale tato hra vás velice snadno vyvede z omylu. Jestliže se zrovna necítíte na sex ve čtyřech lidech – ne každý na to najde odvahu – pak si do této erotické hry pozvěte nestranného pozorovatele – zrcadlo. Pomilujte se před zrcadlem, díky čemuž nabudete dojmu, že v posteli nejste dva, ale čtyři. Nemusíte myslet na to, co provádíte, nechte se vzrušit tím, co dělá váš odraz.

Nemravná žena

Zastáváte názor, že vašeho muže levné holky nezajímají? Omyl! Možná vám to nedal najevo, ale i on občas zatouží po nemravném sexu s ženou, která se toho nebojí. Staňte se proto na jeden večer lacinou prostitutkou. Oblečte si krátkou sukni, tričko s výstřihem, podvazky a klidně i boty na jehle a chovejte se vyzývavě. Uvidíte, co to s vaším partnerem udělá!

Fotografie publikována se svolením papaija2008 Photography/FreeDigitalPhotos.net