Během nuru masáže prožívá člověk jedinečný zážitek, při kterém všechny smysly splynou dohromady. Rozhodně nejde o masáž jednotlivé části těla. Masérka se věnuje celému tělu a poskytne masírovanému tu největší možnou rozkoš. Nuru masáž se provádí tělo na tělo (body to body). K masáži používá tedy masérka ten nejdůmyslnější masážní nástroj – vlastní tělo.

Nuru masáž patří k nejstarším metodám vůbec, kde je cílem ulevit lidskému tělu, a to jak po mentální tak i fyzické stránce (nazývána je také jako antistresová masáž). Světlo světa spatřila tato masáž poprvé v Japonsku. V daleké historii se používala v tradičních japonských lázních. Poskytována byla a je převážně mužům, ovšem i ženy si mohou přijít na své, pokud budou mít zájem.

Jak nuru masáž začíná?

Jako většina podobných masáží i tato začíná koupelí. Klient je láskyplně umyt a připraven na masáž. Jedná o společnou koupel či sprchu, kde nechybí voňavé a povzbuzující bylinky. Už při omývání dochází k první jemné masáži a tělesnému kontaktu. Poté si masírovaný lehne na matraci a masérka na něj nanese speciální hřejivý gel vyrobený z mořských řas. Ano, jak jste dobře pochopili, jedná se o nuru gel. Ten nelze ničím jiným nahradit. Právě nuru gel má specifické kluzké a detoxikační vlastnosti.

Co od nuru masáže čekat?

V prvé řadě jde o důkladnou masáž celého těla. Masérka je buď spoře oděná, nebo úplně nahá. V podstatě jde o jakýsi druh erotické masáže s blahodárnými účinky. S tímto typem masáže se lze setkat rovněž pod názvem „klouzavá masáž“ nebo „mokrá masáž“.

Jak jsme již výše zmínili, nuru masáž pochází z tradičních japonských lázní a uchovává si techniky i postupy. Celé kouzlo tkví hlavně ve spojení jemné erotiky a hluboké relaxace. Samozřejmě nezřídka dojde u masírovaného k vyvrcholení, protože dochází k masírování oblasti genitálu a erotogenních zón. Erotické masáže Praha představují oázu klidu s domácí atmosférou, takže se nanejvýš uvolníte a zažijete něco speciálního.

Zdraví prospěšné účinky nuru masáže

Použitý nuru gel dokáže hydratovat, vyživit, dodat vitalitu a pružnost mdlé pokožce. Kůže je po masáži svěží, uvolněná, hedvábně hladká a zbavená nečistot. Mimo jiné má tato masáž kladný vliv na snižování psychického stresu. Nuru masáže jsou bezesporu velmi erotické. Nicméně v tradičních japonských lázních nebylo cílem tělesné uspokojení mužů nebo žen. V prvé řadě mělo jít o navození pohody, hluboké relaxace, odpočinku, minimalizovat dopady stresu a detoxikovat organismus.

Obrázek: pixabay.com