Bez teplého oblečení není možné přežít zimu bez úhony. Zimu jedni nesnáší pro její vlezlé počasí a druzí naopak milují. Spatřují v ní možnost podnikat různé zimní sporty a zábavu. Ať je to jak chce, oblečení, které zahřeje a slušíkaždý člověk uvítá teplo, kterého lze dosáhnout pomocí vhodného oblečení.

Ovšem když už se balit jako cibule, tak alespoň stylově. Svetry a pulovry jsou neodmyslitelnými doplňky dámského zimního šatníku. Užít si teplo během zimních měsíců lze díky svetrům, kardiganům či mikinám. Elegantní dámské svetry si zamilujete, protože se hodí k jakékoliv příležitosti. Nejenže zahřejí, ale dotvoří celkový outfit. Obléci se dají na košili, halenku nebo tričko. Hřejivý svetr nikdy nezklame vaše očekávání a nikdy nevyjde z módy. Uvítáte ho jak na chalupě, tak pro městské aktivity i každodenní nošení do práce.tunika

Dejte vale nudnému oblečení

Velmi smutný a ošizený by byl váš šatník bez tunik a kardiganů. Nabízíme tuniky a kardigany, které jsou ženské a sexy. Patří k univerzálnímu oblečení, kdy skvěle doplní legíny, kalhoty i sukně. Vynosíte je na party nebo ve volném čase, klidně i do přírody. Na jaře mohou splnit funkci lehkého kabátku.  Jsou to v podstatě volné svetříky, které uvítá žena každého věku.

Sportovní oblečení, které je šik

mikinaPreferujete-li sportovní eleganci, pravděpodobně sáhnete po mikině. Mikiny už dávno nepatří pouze do sportovních oděvů. Jejich originální zpracování, ozdobné štepy, zajímavé uzávěry, knoflíky či šněrování z nich činí něco mnohem více. Levné dámské mikiny, kterým nechybí šmrnc, se stávají klíčovým kouskem v outfitu, který je možné si obléci kamkoliv. Příjemný a hřejivý materiál vám zprostředkuje pohodový pocit a barva, vzor i střih učiní mikinu zajímavým a nepřehlédnutelným kusem oděvu. Využít se dají celoročně, takže se řadí mezi praktické kusy oblečení, které se vyplatí mít vždy po ruce.

Obrázek: butikovo.cz