Čerpací stanice jsou obvykle místem, kam řidiči přijíždí nejen načerpat nové pohonné hmoty, ale také umýt své vozidlo. Společnost BKF CarWash sleduje západní trendy a snaží se tyto moderní služby nabízet také v České republice.

Bezkonkurenční mytí aut v automyčkách BKF CarWash

Modulární mycí boxy BKF CarWash byly navrženy pro lokality, kde je pravděpodobnost nízké až střední intenzity mytí. Jsou tedy ideálním doplňkem čerpacích stanic v menších až středně velkých obcích. Kromě čerpacích stanic je možné je nechat umístit také do venkovských provozoven či provozoven u prodejen. Myčka aut může  posloužit také jako doplňky stanic technické kontroly či pneuservisů. Mycí moduly BKF CarWash jsou plně vybaveny ocelovou konstrukcí se střechou dle projektu této firmy. Klienti si je oblíbí zejména pro pestrou nabídku mycích programů. Ty jsou nastaveny tak, aby se zvládly kvalitně postarat o předmytí, základní mytí i závěrečný oplach. Samozřejmě automyčky BKF CarWash nabízí možnost voskování a postřiku ráfků. S automyčkou budete zkrátka spokojeni ve všech ohledech.

Výhodné programy pro klienty

Automyčky aut od společnosti BKF CarWash se těší oblibě klientů také z mnoha jiných důvodů. BKF CarWash má jednu z nejkomplexnějších nabídek platebního systému pro platby za mytí aut. Majitelé služebních aut mohou používat výhodný BKF věrnostní program. Díky němu je možné snadno a rychle dobít BKF kartu přes internetový prohlížeč na těchto webových stránkách bkfcarwash.cz/produkty/mycky-aut/.

Bezhotovostní platba za mytí je v západní Evropě považována za samozřejmost, u nás tomu tak není všude, ovšem budete-li používat myčky od BKF CarWash, nebudete se muset více stresovat tím, zda máte dostatečnou částku u sebe.