Trápí Vás již delší dobu zažívací potíže a ráda byste vyzkoušela očistu organismu? Touto moderní terapií se zabývá Centrum trvalého zdraví, které Vám rádo poskytne své služby.

Udělejte si čas na očistu organismu

Detoxikace neboli očista lidského organismu není považována pouze za moderní způsob terapie, ale také za nezbytnou nutnost pro fungování lidského zdraví. Každý člověk si čas od času dopřeje něco nezdravého. Pokud se k tomu však přidá také nepravidelný pohyb a nadměrný stres, může tento stav vést ke zdravotním potížím. Prvním krokem ke změně životního stylu je vhodně zvolená životospráva. Proti zdravotním potížím Vám však pomůže také detoxikace. Při nevnímání současného stavu, by mohl Váš organismus dospět k celkové chronické intoxikaci. Ta se může projevit nejen zažívacími problémy, ale také přibíráním na váze, opakovaným nachlazením, ekzémy či bolestmi hlavy.

Hydrocolon terapie Vám pomůže od nejrůznějších zdravotních potíží

Vhodnou cestou ke zbavení se vyjmenovaných problémů je Hydrocolon terapie. Jedná se o velmi starou metodu, která se dnes používá jako terapie i jako prevence. Je dobré s ní začít zejména ve chvíli, kdy chcete překonat nesprávnou životosprávu i vliv moderních léků včetně antibiotik. Hydrocolon terapie spočívá v opakovaném vodním výplachu. Právě tato metoda vytváří dobré podmínky pro obnovu normální funkce střev. K výplachu se používá voda tělesné teploty s jemnou masáží břicha. Díky tomuto procesu začíná ochablé střevo znovu pracovat a posunuje nahromaděný a stagnující střevní obsah. Hydrocolon terapie je vhodná pro osoby trpící na chronickou zácpu, vysoký krevní tlak, poruchu jater a ledvin apod.