Ubytování na TřeboňskuBěhem posledních dní, kdy se k nám pomalu vkrádalo ponuré počasí, jsme každý z nás jistě často vzpomínali na léto. Jedním z míst, kde si letní dovolenou skutečně užijete, je krásné prostředí jižních Čech. Tady, nedaleko Jindřichova Hradce, se nachází malebný hotel Nežárka, jedno ze zařízení zajišťujících ubytování na Třeboňsku.

V jeho okolí se to doslova jen hemží památkami, významnými místy, cyklotrasami, hrady a zámky, technickými zajímavostmi… Úžasná nabídka vybízející nechat vše, jak je, a vydat se vstříc nádhernému prostředí jižních Čech a užít si v hotelu Nežárka třeba nádherný prodloužený víkend.

Za devatero horami, řekami a rybníky

Okolí hotelu Nežárka je turisticky velmi přitažlivé. Prostředí je typické velkým množstvím rybníků, ale také překrásnýchPR-článek-Gabrielle-HN-2 zámků, na nichž se točila řada českých pohádek i komedií. Snad každý si z dětství ještě vybaví například Šíleně smutnou princeznu nebo Princeznu ze mlejna.

Ta představa procházet se na podobných kouzelných místech je úžasná. Jedním z nich je Hluboká nad Vltavou, od hotelu Nežárka vzdálená 45 kilometrů. Další význačné památky a případně také informace o ubytování naleznete na internetových stránkách hotelu Nežárka.