Nina DobrevV dnešním článku, se zaměříme na úspěšnou mladou ženu, která je velmi oblíbená herečka, modelka a také zpěvačka. Tím není nikdo jiný, než Nina Dobrev.

Nina se narodila v Bulharsku hl. městě Sofia, je ve znamení kozoroha. Její celé jméno je správně Nina Konstantinova Dobrev.  Když Nině byly dva roky, přestěhovala se s rodinou do Kanady. Už jako malou holčičku, ji fascinoval tanec, gymnastika, hudba a divadlo. Žila v Torontu, a posléze se kvůli svému zaměstnání, přestěhovala do Atlanty. Matka Niny, je umělkyně a otec počítačový odborník. Práce v modelingu, ji přivedla do světa reklam a odtud putovala až k filmu. Nina má ještě staršího bratra. Tato žena, patří mezi všestranně nadané lidi, k jejím dalším volnočasovým aktivitám patří horolezectví, snowboarding, jezdectví a další. Ve filmech se začala objevovat, již ve svých 12 ti letech.

Filmy, ve kterých Nina hrála

Zahrála si v seriálu Degrassi: The Next Generation. Dále jste ji mohli vidět ve filmech Away from Her, Playing House, Too Young to Marry, kde ztvárnila hlavní postavu. Následovali další filmy Never Cry Werewolf, dále muzikál The American Mall. Asi mezi nejznámější patří seriál The Vampire Diaries, ve kterém pokračuje dodnes a ztvárnila významnou roli Elen Gilbetrové. Rovněž si střihla jednu z postav, ve filmu Chloe nebo The Roommate. Nina Dobrev, tvořila s o 10 let starším Ianem Somerhalderem hvězdný pár. Po třech letech, jejich vztah vyprchal a byl víceméně pracovní. Milenci však zůstávají přátelé a dále společně pracují na „Upířích denících“. Ovšem koluje šuškanda, že jsou opět spolu. No, bylo by to fajn. Společně tvořili vskutku překrásný pár, který vypadal harmonicky.

Fotografie: Nina-nina-dobrev-14649671-386-499 Author: biddi2 licencována pod CC BY 2.0./ www.flickr.com