pánské mikinyLetošní léto se ukázalo v těch nejvýraznějších podobách nejen v oblasti módy. Do konce svých dní svého horkého předsevzetí to chvílemi vypadalo, že nikdy neskončí. Podzim se nakonec přece jen prosadil a ukázal svou krásu i moc. Rychle jsme se překabátili z tenisek do pohorek a z triček do hřejivých mikin a svetrů. Dnes se zaměříme na pánskou módu, která dodá směr vašemu stylu.

Ať už jste aktivní sportovec nebo rád vyrážíte podle počasí do přírody. Možná jen hledáte funkční mikinu na cestu do zaměstnání či pohodlné nošení. Kvalitní, nápadité mikiny s vtipným potiskem jsou jako stvořené pro sychravé podzimní počasí. Pánské mikiny od Bastard.cz splní očekávání i toho nejnáročnějšího muže. Nejen ženy chtějí vypadat hezky a blýsknout se originálním oblečením. Bavlněný materiál zajistí, že se tyto pánské mikiny stávají skvělou ochranou a pomůckou na pár měsíců.

Tričko pod každou mikinu

Pod každou mikinu však patří ještě originální pánská trička. Těch není nikdy dostatek, protože se hodí k jakékoliv příležitosti. S vhodnými doplňky lze tričko obléci do společnosti, pro volnočasové aktivity, na spaní čipánská trička sportování. Jak trička, tak mikiny lze kombinovat k různým stylům. Hodí se ke sportovním kalhotám či riflím, ale i společenskému outfitu. Podle vámi zvoleného potisku můžete být za vtipálka nebo pana drsňáka.

Už dlouhou dobu patří trička s krátkým rukávem ke každodennímu stylu oblékání. Boom triček nastartovaly celebrity, které trička zakomponovaly do téměř každého stylu oblékání a začaly je nosit ke všem příležitostem. Tričko skvěle sedne pod svetr, mikinu, ale i sako. Chce to jen trochu estetického cítění. Jejich plusem je navíc i příznivá cena.

Skvělý vánoční dárek

Lámete-li si hlavu s vánočními dárky už nyní, pak se nechejte inspirovat. Prodáváme originální trička různých barev, velikostí a vlastní volbou potisku. Volný střih trička zaručuje pohodlné nošení a výběr neokoukaných motivů zajistí, že se jedná o originální dárek, který splní účel a navíc i překvapí.