kalhotkyPevný zadeček je vytouženým snem snad každé ženy a dívky. Říká se, že se drtivá většina mužů otočí právě za pevným a krásně tvarovaným pozadím, zvláště je-li vystaveno v přiléhavém oblečení, kde ještě více vynikne. Věřte nebo ne, ale pevný zadeček může mít každá žena, která po něm zatouží a bude ochotna pro tento lákavý stav něco udělat.

Pokud vám nebylo shůry dáno, musíte se obrnit trpělivostí a především vytrvalostí, protože jen tak pro nic za nic se vám pevný zadeček k pozadí nepřišije. V dnešním článku vám prozradíme několik zásad, kterých se stačí držet, chcete-li pevný zadeček i vy. Jste připravené pro to něco udělat?

Chcete pevný zadeček? Pak choďte, choďte a choďte!

A teď ruku na srdce: Kolik času denně strávíte v práci, autě, u televize, knihy či u PC? V dnešní době je to pro spoustu z vás většina dne, a proto je důležité najít si během těchto aktivit čas na obyčejnou chůzi, neboť i ta výrazně pomáhá. Snažte se chůzi vyměnit za pohodlnost. Místo jízdy výtahem jděte po schodech, místo abyste dojeli do práce autem – nemáte-li to přes celé město – projděte se, na oběd si vyrazte do vzdálenější restaurace. Ano, i tak málo stačí…

Správně se stravujte

Tušíte správně, i pro pevný zadeček je třeba stravovat se s rozumem. Váš jídelníček by měl zahrnovat spoustu zeleniny, které se nemusíte bát ani jako přílohy, neboť se zeleninou ještě nikdy nikdo nic nezkazil. Pro pevný zadeček jsou důležité bílkoviny, jejichž množství ve stravě byste si pokud možno měli co nejvíce hlídat. Obecně platí, že by každé jídlo mělo obsahovat dostatečné množství bílkovin. Jestli budete jíst 5x denně menší porce, či 3x denně větší záleží jen na vás.

Vsaďte na speciální cviky

Jistě vás potěší, že si pro pevný zadeček, za kterým bude radost se otočit, nemusíte běžet do posilovny, protože cvičit můžete i doma. Existuje celá řada ověřených triků, které vás dovedou k vytouženému cíli, dáte-li si záležet a budete-li se mu svědomitě věnovat. Věřte, že cvičení hala bala nemá sebemenší účinky a pokud si myslíte, že jednou týdně stáhnete půlky a tím to hasne, pak jste na omylu a pevného zadečku se nikdy nedočkáte. Chce to vůli, pravidelnost a vytrvalost!

Fotografie publikována se svolením stockimages Photography/FreeDigitalPhotos.ne