Každý z nás nejlépe pozná, co si jeho tělo žádá. Z času na čas, začneme pociťovat nahromadění škodlivých látek v našem organismu. Máme proto potřebu podstoupit pročištění těla. 

Očista organismu patří k velmi účinným způsobům, jak podpořit správné fungování organismu. Detoxikaci, neboli očistu organismu, můžete podstoupit kdykoliv. Důležité však je, přistupovat k tomu zodpovědně a dodržovat stanovené zásady životního stylu a stravování. Detoxikace vám sice upraví váš jídelníček, a na nějakou dobu z něj budou zřejmě vyloučeny pochutiny, bez kterých si nyní možná neumíte život představit, ale budou nahrazeny mnoha jinými, dosud nepoznanými.

Proč podstoupit detoxikaci organismu?

Důvodů je hned několik. Mezi ten nejrozšířenější zejména mezi ženami, patří snaha o otěhotnění. Právě před plánovaným početím je vhodné zbavit tělo přebytečných látek. Očista organismu má však pozitivní vliv i pokud bojujete s únavou, problémy se spánkem, či se potýkáte s psychickými obtížemi.

Proto je právě nyní, s přicházejícím podzimem ideální čas na to, abyste se do detoxikace organismu pustili. Nezapomínejte však na to, že pokud chcete, aby očista organismu měla dlouhodobý efekt, musíte se upravit také váš životní styl. Zkuste si najít více času sami na sebe a do svého programu zařaďte procházky a pobyt v přírodě.

Zdravá výživa jako životní styl – Festival zdraví 2017

Jestli byste rádi upravili svůj životní styl dlouhodobě, pak můžete po detoxikaci plynule přejít na systém zdravé výživy. Všechny důležité informace se můžete osobně dozvědět na námi pořádaném Festivalu zdraví. Pokud nedorazíte a chcete, aby vám zdravá výživa opravdu pomohla k lepšímu životu, pak se obraťte na speciální zařízení, kde vám sestaví jídelníček přímo na míru. Můžete zkusit například zdravá výživa Praha a program Metabolic balance, kde získáte individuální stravovací plán sestavený podle vašich potřeb.

Obrázek: pixabay.com