Chystáte se na velký podzimní úklid a rádi byste si k Vám domů nebo na chalupu zavolali také osvědčenou firmu, která se zabývá čištěním koberců a sedaček? Díky společnosti Šachmat můžete uklidmít co nevidět starý nábytek jako ze žurnálu.

Společnost Šachmat používá k čištění koberců Olomouc a sedacích souprav metodu extrakčního čištění. Pod extrakčním čištěním si lze představit tak zvané mokré čištění. Společnost Šachmat používá k mokrému čištění koberců i sedaček a čalounění kvalitní přístroje značky Cleanfix a šetrné chemikálie.

Mokré čištění koberců bez dlouhého schnutí

U mokrého čištění se nemusíte obávat dlouhého schnutí, neboť vyčištěné koberce, sedačky či čalounění schnou v řádu několika hodin. Mokré čištění koberců i mokré čištění sedaček můžete využít v jakémkoliv ročním období. S mokrým čištěním sedaček Olomouc budete nad míru spokojeni. Pracovníci společnosti Šachmat k Vám velmi rádi zavítají na úklid také ve večerních hodinách a o víkendu. Kdo vsadí na Šachmat, získá nejen profesionálně odvedený úklid, ale také služby za velmi příznivé ceny. Bližší informace i kontaktní údaje naleznete na této webové adrese www.sachmat.com.

Pryč s prachem a roztoči – podzimní úklidpodzimni-uklid-s-cistenim-kobercu-olomouc

Mokré čištění koberců Vás zbaví všech druhů nečistot, mastných skvrn i hloubkové špíny. Umí dokonale zatočit nejen s nečistotami, ale také s prachem a roztoči. Kromě toho mokré čištění přispívá k regeneraci vlasu u koberců i čalounění. Koberci tak budou obnoveny jeho vlastnosti i vzhled. Mokré čištění je vhodné pro všechny druhy materiálů koberců i čalounění. Moderní extrakční čištění tkanin i koberců přispívá nejen k čistějšímu vzhledu domácností, ale také ke snadnějšímu dýchaní, proto neváhejte a domluvte si ještě dnes se společností Šachmat tento druh úklidu!

Obrázek: pixabay.com