Polštářky se hned po plyšácích těší velké popularitě. Obzvlášť ty, které jsou svým způsobem roztomilé a zajímavé, stejně jako plyšová hračka. Ovšem takový polštářek neslouží jen k dětským hrátkám, ale i spaní a příjemnému usínání.

polstarkyDětské polštářky patří k důležitým doplňkům dětského pokojíčku. Oblíbené jsou pohádkové motivy, ale i zvířátka. Polštářky jsou vyrobeny z příjemných a měkoučkých materiálů, což děti určitě ocení. K oblíbeným patří rovněž tvarované polštáře připomínající ovečky, medvídky, pejsky, želvičky, zajíce a jiná zvířátka. Polštářky nemusejí být jen pouhými polštářky, ale i prvními kamarády vašich dětí. Vhodné jsou i jako roztomilé a veselé dárky a ozdoby dětských postýlek.

Polštářek – Pomocník při ruce

Jejich službu oceníte i v případě cestování, kdy se dítě zabaví a poté si na něm zdřímne. V dětském pokoji takovými pomocníky není potřeba šetřit. Měkce vystlané polštářky lze rozmístit i různě po podlaze, kdy mohou posloužit i jako sedací puf v okamžiku, kdy se v pokojíčku sejde větší počet dětí. Rozhodně jsou skladnější a veselejší alternativou jak usadit malé hosty. Dekorativní polštářky rozhodně zpříjemní a zútulní každý dětský pokojíček bez nutnosti investovat do výzdoby větší množství financí.detske-polstarky

Polštáře ocení i rodiče

Mimo to takový polštář není jen výsadou dětských pokojů. Dokonce i vy si můžete ložnici či pohovku v obýváku ozdobit polštáři, které mimo dekorativní úlohy zastanou i tu praktickou stránku. Na výběr jsou dnes stovky různých polštářů, které nejenže vypadají skvěle, ale pomohou s krční páteří, kojením, relaxací či alergií. Vyzkoušet můžete například špaldový či pohankový polštář, který nepráší, nedrolí a využívá se už stovky let. Pohankové polštáře pomáhají proti bolestem krční páteře, ramen, zad, proti migréně, revmatickým potížím a bolestem kloubů. Pro chvíle relaxace využijete zase polštáře vystlané bylinkami. Rozhodně jde o pomocníky, jež by neměli chybět v žádné domácnosti.