autoodstrejdyTen, kdo vlastní automobil, ale i ten, kdo si ho sem tam vypůjčí od svých přátel, rodiny, se mu někdy stala nepříjemná situace a to: auto ne a ne nastartovat. Je to jako na zlost, když vy zrovna v daném okamžiku někde spěcháte a vaše auto nejede. Někdo chvíli sedí za volantem a přemýšlí, jiný se začne dívat pod kapotu, a někdo si zavolá taxík, či si auto vypůjčí od autopůjčovny. Co si ale budeme povídat. Taxík je tou nejdražší, byť nejrychlejší variantou, jak se na dané místo dostat. Ale jak pak dál? Své auto musíte odtáhnout do autoservisu a čekat i několik dní, či týdnu na jeho opravu. Bohužel se v dnešní době bez auta neobejdeme. Je to důležitá součást našeho života.

Zvažte všechny varianty

Jste-li na automobilu závislí, musíte si najít co nejrychlejší náhradní variantu. Pokud někdo z vaší rodiny, či přátel má k dispozici auto a na nějakou dobu ho nebude potřebovat, je to dobrá volba. Ale musíte počítat s tím, že i jim se můžete stát, že budou náhle potřebovat své auto. Další variantou je auto si vypůjčit od levné autopůjčovny. Na našem trhu s automobily je několik ověřených firem, které se zabývají právě pronajímáním aut. Stačí si vyhledat na internetu, kde a za kolik se dá vypůjčit nejlevnější automobil.

Kolik stojí pronájem?

autopůjčovna 1Nejlevnější autopůjčovnou na našem trhu, kterou jste našli na internetu, nebo jste se o ni dozvěděli od známých je autopůjčovna od autoodstrejdy. Mají jednak širokou nabídku různých typů automobilů, ale můžete si zde vypůjčit i motorku, dodávku, karavan, vlečku a podobně. Cena vypůjčení se pohybuje na základě toho, na kolik dní si chcete auto vypůjčit a jaký typ. Nejlevnější je od 150 Kč/den. Je to opravdu nízká cena za vypůjčení, když to porovnáte s taxíkem, který si účtuje v průměru 30 Kč/ 1 km. Navíc si můžete s touto autopůjčovnou vydělat. Jak? Podívejte se na jejich internetové stránky a budete mile překvapeni.

Obrázek: autoodstrejdy.cz