Městský život je v mnohém odlišný od života na venkově. Je to dáno zejména tím, že ve městě je vše potřebné na dosah – práce, zábava, sport i veškerá občanská vybavenost. Na druhou stranu venkov není tak hektický, takže ho bude vyhledávat ten, kdo má rád klidné prostředí. To ale je možné najít i ve městě, jakým je například také Praha. Pohodové bydlení nabízejí byty na Žižkově.

Na Žižkaperku se vždy dobře bydlelo

Žižkov patří do části Praha 3. Jsou pro něho typické úzké a strmé ulice, což je dáno vyvýšeninou, na které domy stojí. Zástavba tu často pochází z přelomu 19. a 20. století v podobě činžovních domů. V poslední době však dochází k revitalizaci této oblasti, z níž by se mělo stát moderní bydlení v blízkosti centra hlavního města.

Ve fázi budování jsou tu developerské projekty, na jejichž konci by měly být byty na prodej. Praha 3 se tak stává atraktivní adresou, o kterou mají lidé stále větší zájem. Není se čemu divit. Žižkov nabízí plnou občanskou vybavenost, která čítá mimo jiné školy pro děti i zábavu pro dospělé. Je pohodlné mít na dosah třeba kino nebo restaurace.

Bydlení u parku

Projekt Byty u parku nabízí k bydlení 1+kk až 5+kk pro jednotlivce i rodiny s dětmi. Jedná se o moderně pojaté byty podle aktuálních architektonických požadavků. Jejich velkou výhodou bude zejména blízkost parku a jeho zeleně. Zde obyvatelé nových domů najdou klidné místo pro relaxaci po práci. V parku si mohou zaběhat, projít s dětmi v kočárku nebo vyvenčit svého čtyřnohého kamaráda. Je příjemné mít prostor pro odpočinek nedaleko svého obydlí. Díky novému projektu zapomenutá místa na Žižkově ožijí a získají zcela jiný rozměr, který si právem zaslouží.

Jestliže hledáte bydlení v Praze, zkuste se podívat na nové projekty na Žižkově. Klidné prostředí a dostupnost centra je možná pro vás to pravé.