blog 1Je to příběh dvou sester, které se rozhodly společně vést blog. Mluvíme o Nikči a Lucce, které jsou zároveň nejlepšími kamarádkami. Už šestým rokem společně přidávají příspěvky na svůj blog A Cup Of Style. Navíc natáčejí i videa, která můžete najít na jejich kanále na YouTube.

Holky píšou inspirující články s fotkami svých outfitů,  ve videích se pak promítá jejich každodenní život. Mezi často přidávaná videa patří hlavně vlogy – vlogují při cestě ze školy, na schůzky, při nakupování nebo jen tak při vaření večeře, a také často cestují, takže vlogy z cizích zemí nechybí! Dalšími tématy videí jsou pak například rady a tipy jak z oblasti módy tak kosmetiky.

Číst jejich blog a sledovat videa či fotky na Instagramu je mým denním šálkem kávy. A taky proto, že jsem jim několikrát psala o radu a holky byly vždy milé a ihned odpověděly, byly první, které mě napadly při myšlence vytvořit rozhovor. A tady je. Pojďte zjistit v první části rozhovoru něco víc o děvčatech z A Cup of Style!

Ahoj holky. Nejdříve vám chci moc poděkovat za váš čas, který věnujete tomuto rozhovoru. A protože mě zajímá pár věcí, které by jistě mohly zajímat vaše i naše čtenáře, mám na vás několik otázek. První z nich je otázka na váš blog – a samozřejmě i videa. Je to pro vás spíš koníček, nebo práce?

Ahoj, děkujeme moc! Momentálně je to pro nás obojí, jak koníček, tak práce, což je asi ta nejlepší kombinace a jsme moc vděčné za to, že to tak je.

Pokud byste měly ve stejný čas důležitou přednášku a stejně důležitou schůzku týkající se velmi vzrušující spolupráce, která by v budoucnu znamenala velký posun v tom, co děláte, čemu byste daly přednost?

Nejprve bychom se snažily zjistit, zda by schůzka nešla přesunout. A kdyby to nešlo, tak bychom se rozdělily. V tom máme velkou výhodu, že jsme dvě. Každá studujeme na jiné škole, takže jedna by šla na svou důležitou přednášku a druhá na schůzku. Jinak ale chápeme, že je to otázka škola x blog, a v tuhle chvíli je pro nás studium velmi důležité, takže bychom spíš upřednostnily to.

Obě hodně cestujete. Kromě jiných zemí jste v poslední době navštívily například Anglii nebo Francii. Dokázaly byste z těch mnoha míst, která jste dosud navštívily, vybrat jedno, které vám nejvíce přirostlo k srdci?

Lucka: Mně určitě Anglie. Už když jsem tam byla před několika lety poprvé, byla jsem unešená a to se nezměnilo. Londýn je město, ve kterém si rozhodně dokážu představit, že bych pár let žila.

Nicole: I přes to, že mám moc ráda cestování a miluji objevování nových míst a poznávání nových kultur, nejvíce mi k srdci stejně přirostla Praha. Vždycky se těším domů.

Obě bydlíte v Praze. Ještě donedávna jste bydlely obě u rodičů, kde jste sdílely jeden pokoj. Ale Nikča se teď odstěhovala. Je to hodně jiné žít najednou jedna bez druhé?

Ani ne, my se totiž stejně vídáme téměř denně a v kontaktu jsme úplně nonstop, možná ještě víc, než když jsme sdílely jeden pokoj :)).

Druhou část rozhovoru plnou zajímavostí o děvčatech najdete na našem webu už zítra! Pokud byste chtěli už teď zjistit více, rozhodně se podívejte na jejich blog, kde najdete odkazy jak na jejich videa, tak sociální sítě jako je Facebook a Instagram! Odkaz na něj najdete ZDE