rozmazlování mušlemiKaždý člověk si potřebuje čas od času odpočinout a nechat se hýčkat. Ať už zamíříte do salónu nebo v pohodlí vašeho domova. Buď si můžete zaplatit zkušenou masérku, která přijede za vámi domů nebo se domluvit s partnerem či kamarádkou. Každému se naskytují jiné možnosti, jak si vychutnat rozmazlování. Masáž horkými mušlemi patří mezi rozmazlovací proces, který přinese uvolnění vašim ztuhlým svalům a rovněž navodí duševní odpočinek. Pokud jste nikdy neslyšeli o této masáži, ráda vás blíže seznámím.

Lava shells

Masáž horkými mušlemi patří mezi novější druh masáže. Má  výrazné energetické účinky pro vaši mysl i tělo. Zrodem této masáže je exotické tichomoří a teplo, které sálá z mušlí, prokrvuje pokožku, uvolňuje ztuhlé svalstvo a odstraňuje bloky. U této masáže budete chrochtat blahem. Pokud milujete masáž lávovými kameny, zaručeně si oblíbíte i tento druh masáže. Mušle mají v sobě aktivátor, který udržuje dlouhodobě stálou teplotu. Takže oproti lávovým kamenům zde vládne výhoda toho, že masáž je nepřerušovaná. Navozuje klid a harmonii, odstraňuje pocity únavy, vyčerpání a přispívá k celkové regeneraci.

Masáž z pohodlí domova

Jak bylo uvedeno výše, je možné si objednat zkušené ruce masérky přímo k vám domů. Nebo se nabízí možnost zakoupení celé sady včetně návodů a masážních olejů. Mnoho rad, jak zprostředkovat masáž horkými mušlemi z pohodlí domova najdete i na internetu. Zkušená masérka pravděpodobně bude vědět, kde zatlačit a na jaká místa se zaměřit, nicméně příjemnou masáží si můžete zpestřit večer s partnerem. Taková masáž pak může fungovat i jako milostná předehra. Masáž se dá ukončit masáží horkou čokoládou, kterou vám partner bude roztírat po těle a pak ji může samozřejmě i konzumovat. Dokončení masáže už bych si dovolila přenechat čistě na vaší kreativitě. Avšak horké mušle rozpumpují nejedno lidské tělo, a kdo ví, zda nepřispějí k tomu, že mezi vámi roztají všechny ledy.

Fotografie publikována se svolením Mister GC Photography/FreeDigitalPhotos.net