samolepky na zeďMnoho z vás má doma doslova „holou“ zeď, která při každém pohledu bije do očí a vzbuzuje ve vás dojem, že tam prostě něco chybí. Jenže CO?! Často sami sebe přistihnete, jak stojíte před prázdnou zdí a marně si lámete hlavu nad tím, jak jí šikovně zaplnit. Jednoduchým, rychlým a poměrně i levným řešením jsou samolepky na zeď, které váš byt oživí. Dekorace na zeď jsou bláznivé, originální a pro prázdné stěny přímo určené! Stačí si jen vybrat a nalepit!

Samolepka jako ideální zástěrka fleků na zdi

Ne každý je příznivcem samolepicích dekorací na zeď. Ovšem někdy nastane situace, kdy si nešťastnou náhodou zeď zašpiníte, vaše děti budou natolik kreativní, že jim nebude stačit pouhý papír a jako kreslící plátno si vyberou stěnu v dětském pokojíčku, soused se omylem provrtá až k vám do kuchyně či vás jen bude otravovat šíleně dotírající komár a vy ho v zápalu vzteku rozmáznete po zdi v obýváku. V takovou chvíli se nabízí jen dvě možnosti – vymalovat celý pokoj, nebo koupit šikovnou samolepku, která tento nepěkně vypadající problém lehce zamaskuje. Co si vyberete?

Na zeď nepatří jen rámečky s fotkou

Dávno odzvonilo době, kdy se na zeď věšely pouze rámečky s rodinnými fotografiemi či plakáty oblíbených zpěváků nebo herců. V dnešní moderně se rozmáhající době jsou stále více populární právě samo držící dekorace, které se prodávají v různých tvarech, velikostí, barvách či obrazcích.  Pokud ani vy nepatříte mezi příznivce starých dřevěných rámečků, pořiďte si samolepku! Nechcete se starat o náročné pokojové květiny? Vyzdobte si byt květinovými dekoracemi napodobující rostliny! V kurzu jsou teď obtisky ve formě nápisů, citátů, romantických vyznání či životních mott.

Originální a působivé 3D dekorace

Umíte si představit, že by vaši ložnici či obývák zdobili motýli různých tvarů a velikostí, které by na první pohled vypadali jako opravdoví? Že by se vaše zeď proměnila v rozkvetlou zahradu, která by byla plná pestrobarevných květů? A vůbec – slyšeli jste již o 3D samolepkách? Tyto samolepky dodají vašemu interiéru tu poslední tečku za dokonalým vzhledem, pokoj doslova oživí a již nebude jen tou nudnou místností, která nikoho nebaví. 3D dekorace se dají sehnat za pár korun, ale i za několik set. Záleží na velikosti, motivu a materiálu, který si zvolíte. Některé samolepky stačí přilepit, jiné musíte připevnit několika připínáčky. Výsledek vás ale donutí zůstat stát s otevřenou pusou a tiše obdivovat…

S dekorací na zeď získáte nový rozměr vašeho interiéru a uvidíte ho v úplně jiném světle, než jak jste ho vnímali doposud. Samolepky velice snadným způsobem promění vaše bydlení, povznesou jeho charakter a dodají mu nádech osobitosti a jedinečnosti. Samolepky do interiéru prostě patří a tečka.

Fotografie: In the garden Author: Simon Mason licencována pod CC BY 2.0./ www.flickr.com