he05094bl-lZatímco někde sezona tanečních pomalu vrcholí, jinde se teprve čeká na její velkolepý začátek. Touto zkušeností by si měla projít každá mladá dívka, která se zde naučí nejen různorodým tancům, ale i společenským způsobům. Neodmyslitelnou součástí jsou šaty do tanečních, které si v drtivé většině případů dívka vybírá jen jednou za život. O to důležitější je vybrat ty správné, ve kterých se bude cítit jako dáma a ve kterých doslova na první pohled učaruje každému chlapci. Vybíráte-li šaty do tanečních, nenechte si ujít dnešní článek, ve kterém se správnému výběru podíváme blíže na zoubek a přidáme i několik užitečných rad!

Šaty do tanečních podle typu postavy

Jedním z vodítek pro výběr šatů do tanečních mohou být vaše proporce – tedy typ postavy. Příroda každé ženě i dívce nadělila míry, pro které musí samu sebe milovat. Nezoufejte, pro každý typ postavy se dají najít perfektní šaty, ve kterých se budete cítit sebejistě, přitažlivě i žensky. Výběr šatů podle typu postavy není složitý – stačí jen vědět, jak na to! Ať už máte postavu ve tvaru přesýpacích hodin, hrušky nebo obdélníku, snažte se s pomocí vhodně zvolených šatů zvýraznit vaše přednosti.

Jaké šaty do tanečních jsou vhodnou volbou?

V tanečních platí jistá etiketa, která tvrdí, že se pro první lekce sluší chodit v kratších či koktejlových šatech. Krátké šaty do tanečních vám umožní pohodlný pohyb a navíc mát nepřeberné možnosti pro výběr. Pro klasické lekce tedy neváhejte a vybírejte takové koktejlové šaty, které vás zaujmou již na první pohled a ve kterých se budete cítit příjemně. Naopak pro prodlouženou nebo dokončenou je lepší volit šaty delší a noblesnější, díky kterým dáte jasně najevo, že víte o důležitosti okamžiku. Chybným krokem vedle nebudou modely s rozparkem, které vám umožní udělat delší krok.

Neodmyslitelná součást žen a dívek

710045_1_1Ať už si žena nebo dívka vyrazí kamkoli, jako věrný pejsek ji doprovází kabelka. Nejenže vhodně doplní vámi zvolené šaty do tanečních, ale zároveň vám poskytne místo pro uložení všech drobností, které chcete mít neustále při sobě – kapesníčky, mobilní telefon, žvýkačky, klíče, peníze. Kabelku je třeba vybírat tak, aby ladila se zvolenou róbou a společně tak vytvořily příjemný a na pohled přitažlivý celek.

Obrázek: hezke-saty.cz