Sex po telefonuSex po telefonu – tři slovíčka, která zná snad každý. V tomto případě se ale teorie a praxe hodně rozchází, neboť ne každý má dostatek odvahy tuto sexuální praktiku vyzkoušet a ačkoli lidská fantazie skutečně nezná mezí, sex po telefonu rozhodně není pro každého. Své o tom ví především páry, které žijí daleko od sebe nebo často odjíždí za prací. V takových chvílích je obtížné držet půst, když sexuální kontrolka doslova bije na poplach. Přitom se žhavých radovánek vůbec nemusíte vzdávat a vůbec nevadí, že toho druhého zrovna nemáte po ruce. V dnešním článku vám poradíme, jak si sex po telefonu užít a nestydět se!

Buďte přirození

Sex po telefonu si sice vyžaduje tu a tam nasadit smyslnější hlas, přesto ale pořád zůstaňte sami sebou. Snažte se naladit jeden na druhého, zjistěte, po čem ten druhý touží, ale ve chvíli, kdy se ve své roli nebudete cítit dobře, tento zážitek ukončete. Nemá cenu se do ničeho nutit, sex po telefonu má být příjemný, nikoli vyvíjen pod tlakem.

Poznejte správný okamžik

Spontánnost je v sexu příjemným kořením, ovšem ne vždy je dobré na ni spoléhat. Je sice fajn svou drahou polovičku překvapit vzrušeným vzdycháním, ale co když zrovna bude někde na schůzce, nebo budou v doslechu ostatní, kteří se vašeho dobrodružství rozhodně nemusí účastnit? Sex po telefonu musí být dobře načasovaný, jinak jednoduše nevyjde.

Zapojte do hry představivost

Sex po telefonu většinou probíhá tak, že se nevidíte. O důvod navíc, proč odhodit veškerý stud a pořádně si to užít. Využijte toho, že vás vaše polovička nevidí a naplno jí sdělte vaše představy, přání a tužby. Uvolněte se, protože teď máte ideální představivost zabodovat tím, co se běžně byť jen bojíte vyslovit nahlas.

Sex po telefonu nemusí být nutně sprostý

Viděli jste ve filmech, že pro sexu po telefonu mluvili vulgárně a náramně je to vzrušovalo? Pak věřte, že ne vždycky se filmová představa setká s úspěchem i v reálném životě. Raději mluvte tak, jak jste normálně zvyklí, protože jinak to pro vás bude nepřirozené a nepříjemné. Jiné je to samozřejmě v případě, kdy se na nějaké té vulgaritě s partnerem dohodnete a bude to součást vaší role.

Fotografie publikována se svolením Photostock FreeDigitalPhotos.net