PřírodaSpousta párů chtě nechtě jednou zkrátka pozná, co je to postelová nuda. Přepadne je nechtěný stereotyp, ze kterého je mnohdy opravdu těžké najít cestičku zpátky k normálu. Sex najednou přestane být to, co býval dřív, vzrušení ze vzájemných doteků opadne a touha jeden po druhém začne pomalu vyprchávat. Co s tím?!

Pokud i vy cítíte, že to ve vašem sexuálním životě již dávno není to pravé ořechové, vpusťte si do postele jednoho společníka navíc – fisting. Pro někoho je tato sexuální praktika naprosté tabu, pro jiného věc, která se hodí snad jen do porna a v životech obyčejných lidí nemá absolutně co dělat. Ovšem jsou i tací, kteří jej považují za příjemné ozvláštnění sexu, které vnese do postelových hrátek závan svěžesti a něčeho úplně nového.

Co je to fisting?

Výraz fisting je odvozen od anglického slovíčka „fist“, což v překladu znamená pěst. Možná vám v tuto chvíli dochází, o co vlastně při této praktice jde. Pěst se ponoří do prostoru ženského nádobíčka či do konečníku – jak je libo – a jak asi tušíte, nejedná se o praktiku, která by byla tak úplně snadno proveditelná. Vůbec ne – chce to cvik. Máte odvahu to zkusit?

Partner vás musí poslouchat…nekompromisně!

Jakmile se rozhodnete tuto žhavou praktiku plnou vzrušujících jiskřiček vyzkoušet, dobře si promyslete, s kým do toho půjdete. Máte-li stálého partnera, nemusíte absolutně nic řešit, ovšem fisting rozhodně není na zkoušku pro sex na jednu noc! Navíc si taky uvědomte, zda to opravdu chcete, nebo jestli to děláte jen proto, že to po vás vyžaduje váš protějšek…v takovém případě na to nekývejte! Máte-li ale ve všem jasno, můžete to vyzkoušet.

Pomaličku, hodně pomalu…!

Ještě než se pustíte do strkání pěstiček do nejrůznějších otvorů, věnujte dostatečnou pozornost předehře a rozhodně nikam nespěchejte. S fistingem jako takovým začněte až ve chvíli, kdy budete opravdu hodně vzrušená a nejen fyzicky, ale i psychicky připravená. Uvědomte si, že není kam spěchat a pokud se na to necítíte zrovna dnes večer, zkuste to třeba zítra, nebo za týden. A jak tedy začít? Nejdříve požádejte partnera, ať pomalu začne prsty. Až se do vás vejde všemi pěti, může zkusit za krouživých pohybů dostat dovnitř i klouby. Jakmile vás to bude bolet, okamžitě toho nechte! Sex má být přeci příjemný…!

Fotografie publikována se svolením Imagerymajestic Photography/FreeDigitalPhotos.net