sexuální představySexuální představy mužů a žen se od sebe vzájemně liší. Na tom není samozřejmě nic špatného. Ale jen do okamžiku, než začnou ženy podle svých vlastních představ uspokojovat muže. Muži mají totiž úplně odlišné vize o sexuálním „koření“. Mnoho žen je skálopevně přesvědčených, že svému partnerovi snesou „modré z nebe“ tím, že se před ním rozvlní v erotickém prádle. Jako třešinku na dortu ještě z útrob nočního stolku vytáhnout plyšové pouta či vibrátor. Mnoho pánů sní však o docela jiných praktikách. Tedy ne, že by striptýz a hezké prádlo nebo erotické hračky byly špatně. Jen se nejedná o to pravé „ořechové“ po čem pánové tajně touží. Nahlédneme spolu do světa fantazie většiny mužů. Připoutejte se prosím, jízda může začít.

Hraví, jako kluci

Však ne nadarmo se povídá, že v každém chlapovi je stále kousek kluka. Hrátky na pokojskou a hosta, sestřičku a pacienta, školačku a učitele, stopařku a řidiče… figuruje na žebříčku oblíbenosti asi nejvíce. Většina pánů prozradila, že za ideální zpestření sexu, považují přebírání odlišné identity. Vžívají se do rolí, kde se mohou projevit i jinak, než jak je zná jejich partnerka. Sexuologové dokonce doporučují tyto hrátky u párů, které se stydí navzájem si sdělovat, co by skutečně chtěli. Fakt, že se převléknou za jinou postavu, jim pomůže odbourat zábrany a stud.

Oblíbená je trojka

Na druhém pořadí se umístila představa sexuálních hrátek, se dvěma ženami. Žel tato představa se velmi často nepotká s pochopením ze strany partnerky. Zde však existují varianty pro ty, kdo by chtěli experimentovat a splnit touhy svého partnera. Muži často přiznávají, že není nutné mít s druhou ženou sexuální styk. K naplnění představ jim bohatě stačí dvě mazlící se ženy. Pouze jedna bude aktivní k partnerovi a druhá jen „křovíčko“.

Pleskání po zadku

Nemalé množství mužů přiznává, že je rajcuje představa toho, že mohou dát své partnerce „výprask“. Zároveň je ale trápí obava, jak by to přijala jeho partnerka. Na mysli nemají fyzické týrání ani sado-maso! Ale povolení k štiplavému plácání po zadku by většina z dotázaných mužů uvítala.

Koření v podobě peperných slovíček

Další touha mužů patří hanlivému oslovování své sexuální partnerky během aktu. To však neznamená, že by si takový muž nevážil své partnerky nebo jí nemiloval. Zkrátka je rajcuje, pokud jí mohou plácat po zadku a přitom oslovovat pepernými výrazy. Představují si, že místo pomyslné šedé myšky tak jak ji znají, mají v posteli divokou šelmu. Zde záleží na předešlé domluvě, jaká slůvka jsou pro koho přijatelná a která prostě nikdy!

Fotografie publikována se svolením adamr Photography/FreeDigitalPhotos.net