Klasické pyžamo nebo sexy košilka?Dáváte přednost pohodlí a na noc se soukáte do trička velikosti XXXL, nebo chcete i v posteli vypadat přitažlivě a žensky, proto nedáte dopustit na sexy noční košilku? Bavlněné košile, sexy soupravy, saténová pyžamka – vyberte si podle vaší osobnosti a vkusu. Je to jen na vás!

Záleží na vkusu

Někdo nedá dopustit na klasické pyžamo, jiný si dává záležet na vzhledu – a to i v posteli. Ať už spíte ve vytahaném tričku, nebo krajkové košilce, záleží to jen na vás. Ideální kombinací je mít od každého něco – pohodlné tričko když do postele uleháte sama, sexy noční košilku když chcete potěšit partnera.

Při výběru přemýšlejte

Podlehnout touze a odnést si s sebou domů nádhernou saténovou košilku, může být zásadním krokem vedle. Vašemu partnerovi to zaručeně udělá radost, on v tom ale spát nemusí. Možná vykouzlíte svému příteli či manželovi úsměv na tváři, ale vzápětí budete celou noc proklínat kousající krajku a navíc vám v nepříznivém počasí může být i zima. Pro chvilku radosti určitě ano, ale měla byste mít v záloze i něco pohodlného, co na sebe natáhnete, až partner usne.

Bavlna je vděčná!

Klasické pyžamo nebo sexy košilka?Máte-li přírodní cítění, oceníte bavlněná pyžama, která jsou k životnímu prostředí velmi šetrná. Někdo se při představě bavlněné košile zděsí, není však pro to jediný důvod. Dříve byly bavlněné košilky především otázkou pohodlí. Ty dnešní jsou naopak svůdné a sexy. A navíc se v nich pohodlně spí! Máte-li potíže s jinými materiály, je pro vás bavlněné pyžamo tou nejlepší volbou.

A čemu dáváte přednost vy?

Fotografie publikována se svolením marin, photostock Photography/FreeDigitalPhotos.net