Na stylové dámské spodní prádlo nedá dopustit nejedna žena. Říká se, že právě dámy jsou v této oblasti velice náročné. Naštěstí však dnes nemusí být naprosto žádný problém sehnat právě takové kousky, se kterými budete maximálně spokojeny. Díky bohatému sortimentu je z čeho vybírat a nemusíte tak mít naprosto žádné limity.

Dávno již neplatí, že spodní prádlo jsou klasické kalhotky a podprsenka, že je vše jak přes kopírák stejné. Ba právě obráceně. Nyní můžete, milé dámy, daleko více, než kdy dříve vložit do výběru spodního prádla váš šarm, pocit a fantazii. Ano, i spodní prádlo o vás může vypovědět, jaká jste, co máte ráda.

Základním předpokladem ke spokojenosti je kvalita

Asi nejdůležitějším aspektem při výběru dámského spodního prádla je jednoznačně materiál a vůbec kvalita produktů. Nutno podotknout, že to dnes nemusí být jednoduché – ne všechno prádlo totiž splní vaše očekávání. Na druhou stranu však není třeba žádných obav a strach, že by se snad kvalitní spodní prádlo nedalo sehnat. Zaměřujte se především na materiál výroby.

Kvalita tedy znamená prvotřídní materiál, který je příjemný na dotek s pokožkou, avšak i pohodlný tvar a střih. Všechno dohromady by potom mělo zajišťovat určitou životnost. U spodního prádla asi není na místě mluvit o životnosti v řádu roků, avšak určitě potěší, pokud vám prádlo nějakou dobu vydrží.

Prádlo pro denní nošení x prádlo pro určité příležitosti

Pokud se rozhodnete pořídit nové prádlo, určitě je dobré vědět, zda se bude jednat o tzv. všední spodní prádlo, které je určeno pro každodenní využití, nebo prádlo k příležitostním účelům.

V prvním případě bude kladený zvýšený důraz na to, jak se v prádle cítíte. Takže například kalhotky, tanga nebo podprsenky musí splňovat vaše subjektivní požadavky. V situacích, kdy se jedná o spodní prádlo k nejrůznějším, specifickým účelům, například erotické spodní prádlo, korzety nebo třeba erotické kostýmy, nemusí hrát materiál a pohodlnost nejdůležitější roli. V těchto případech jde totiž zejména o styl a design a nějaké případné „tlačení“ se dá na nějakou dobu vydržet, nesmí vás však výrazně omezovat.

Nemusíte zůstat u konzervativních variací

Především mladší ženy rády experimentují. Ani v oblasti spodního prádla jim v tom nemusí nic bránit, ba právě obráceně. Dámské spodní prádlo je totiž nabízeno v mnohých variacích. Nikdo tedy není odkázaný pouze na klasické prádlo v konzervativním provedení.

A v čem může být spodní prádlo jiné, než stereotyp? Tak například v barevném provedení – barvy začínají stále více ovlivňovat koncový výběr a nemusí se jednat pouze a jen o erotické prádlo! Představivosti se meze nekladou a věřte, že většinu z vašich představ si budete moci díky širokému sortimentu opravdu splnit!