blog 2Včera jste se mohli dozvědět základní informace o děvčatech, Nikči a Lucce, z blogu A Cup Of Style a zároveň se dozvědět něco více z otázek první části rozhovoru. Dnes je tu část druhá. Čtěte dál a dozvíte se mimo jiné například to, kam se holky chystají v létě vyrazit!

Kromě sociálních sítí jako Facebook nebo YouTube máte svůj profil i na Instagramu. Umíte zhodnotit, na které z těchto sítí trávíte nejvíce času?

Umíme a rozhodně je to Instagram :D. Ten jsme schopné procházet klidně 50x denně…

Instagram má i vaše mamka. Na svůj profil přidává fotografie jídel a v popisku jsou zároveň i recepty. Přemýšlely jste někdy nad tím, že by se do vašeho týmu připojila právě i vaše mamka, psala s vámi blog a natáčela videa, i když by to nebylo v duchu módy a kosmetiky?

Mamku prostě taky pohltil ten Instagram a zatím nad tím, že by přidávala recepty přímo na blog nebo na youtube, nepřemýšlíme. Ale často nám s „vařícími videi“ pomáhá.

Ve videích je vidět, že spolu trávíte hodně času (pokud zrovna není Lucka v Americe nebo Anglii na několik měsíců) a chodíte spolu nakupovat a řešit schůzky. Dělaly jste věci společně i před blogem, když jste byly malé?

Máš pravdu a jelikož blogujeme už více než 10 let, je to činnost, kterou už dlouho děláme spolu. Ale vždycky jsme spolu vycházely dobře. Jako malé jsme dohromady hodně sportovaly a jezdily i na tábory nebo soustředění.

Jak si představujete budoucnost toho, co děláte? Máte nějaký sen nebo vizi, čeho byste chtěly ve své práci dosáhnout? 

Momentálně jsme celkem spokojené s tím, jak to máme. Přidáváme na blog, nahráváme videa na YouTube, pořádáme workshopy a navíc plánujeme dva další zajímavé projekty, které už brzo odhalíme. Skoro bychom řekly, že se nám sny plní každý den a je to až neuvěřitelné.

A co by se muselo stát, abyste přestaly být holky z A Cup of Style a žily jen jako studentky vysoké školy?

Musela by se stát nějaká katastrofa a přestat fungovat internet v celém světě. Ne, to je samozřejmě trochu nadsázka, ale zatím nemáme plány přestávat. To, co děláme nás baví a naplňuje.

Poslední otázka bude zaměřená taky tak trochu na budoucnost. Před pár dny nám začalo léto. Prozradíte, kam se vydáte a co máte v plánu?

Letos naše léto asi nebude zase tak zajímavé jako v předchozích letech. Máme v plánu hodně pracovat, vyrazit na pár festivalů a jestli se to podaří, tak se v srpnu vydáme do Barcelony. Tak uvidíme, jak to dopadne :).

Děkujeme moc za rozhovor!

Já děvčatům také moc děkuji a držím palce, aby vyšly všechny projekty a hlavně holkám přeji, aby si užily léto! 

Pokud vás zajímá více o práci a životě děvčat, rozhodně navštivte jejich blog, na který nejdete odkaz ZDE.