doučování angličtinyChcete si zlepšit své znalosti nebo se naučit něco nového? Vzdělání je v dnešní době velmi důležité a bez určitých znalostí je obtížné si najít práci nebo školu. Znalost angličtiny nyní už požaduje skoro každý zaměstnavatel a doučování angličtiny vám určitě vylepší vaši úroveň. Pokud nevíte, kde najít kvalitního učitele doučování, tak navštivte internetový portál Tutorings.

Internetový portál Tutorings nabízí zprostředkování doučování. Portál spojuje učitele a studenty, kdy se může kdokoliv zdarma zaregistrovat a nabídnout své služby, znalosti a zkušenosti. Studenti si mohou najít svého učitele podle svých preferencí anebo všichni učitelé jsou zobrazeni na interaktivní mapě, což umožňuje studentům vyhledávat učitele podle místa doučování.

Vybírat lze podle referencí

Služba je poskytována zdarma a studenti si mohou při výběru učitele přečíst hodnocení a reference a podle toho si učitele vybrat. Učitelé jsou hodnoceni podle různých kritérií jako dosažené vzdělání, zkušenosti, míra vyplněného profilu a především podle hodnocení minulých studentů a podle toho je vytvořen seznam doporučených učitelů, aby studenti měli jednodušší výběr. Nyní si můžete vybrat z více, jak 260 lektorů a počet učitelů stále roste.

Doučování je vhodné pro každého

Doučování si může najít kdokoliv, nejen studenti. Předměty lze volně na portál přidávat a tudíž možnost doučovat má každý, kdo má nějaké znalosti nebo zkušenosti. Lze nabízet cokoliv od školních předmětů až po vaření nebo háčkování.

Portál už je nyní přeložen do 4 světových jazyků a další jazyky se budou postupně přidávat. Pracujeme na připravení portálu, který by spojoval studenty a učitele po celé Evropě.

Fotografie publikována se svolením anankkml Photography/FreeDigitalPhotos.net